Angle down Atgal

Sporto gimnazija mini veiklos penkmetį

Vakar Panevėžio miesto mero pavaduotojas Deividas Labanavičius ir Savivaldybės administracijos Sporto skyriaus vedėjas Justinas Jasiukaitis 5-mečio proga pasveikino Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos kolektyvą.

Švęsdami gimnazijos 5-erių metų veiklos sukaktį visi gimnazijos mokiniai ir pedagogai prie savivaldybės atvyko pasveikinti savivaldybės vadovų ir įteikė jiems degantį deglą, kaip simbolį olimpinės ugnies, degančios gimnazistų širdyse ir siekiančių pačių aukščiausių sportinių rezultatų.

„Atrodo tik visai neseniai Panevėžyje buvo atgaivintos senos sportinės tradicijos - atkurta Sporto gimnazija. Ir štai jau prabėgo 5 metai, kaip Panevėžys vėl tapo sportininkų kalve. Ačiū už šią olimpinę ugnį, ir linkiu, kad ji niekada nenustotų degti jūsų širdyse. Visada siekite aukščiausių tikslų, aukščiausių rezultatų. Sėkmės ir klestėjimo jums ir jūsų gimnazijai“, - sakė mero pavaduotojas.

2014 m. Panevėžio miesto Savivaldybės tarybos sprendimu buvo įkurta Sporto vidurinė mokykla, skirta mokiniams, turintiems išskirtinių gabumų sportui. Po metų mokyklai suteiktas Raimundo Sargūno sporto gimnazijos vardas. Nuo pat mokyklos įkūrimo jai vadovauja Jūratė Pauliukienė.

Moksleiviai gimnaziją garsina dalyvaudami ne tik miesto, Lietuvos, Europos, bet ir pasaulio čempionatuose. Mokyklos sportininkai vyksta į tarptautines treniruočių stovyklas. Per tuos penkerius metus ne kartą yra treniravęsi ir varžęsi su bendraamžiais Belgijoje, Lenkijoje, Čekijoje, Ispanijoje, Italijoje, Kroatijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Jungtinėse Amerikos valstijose, tolimojoje Australijoje. Puikūs gimnazistų pasiekimai įkvepia regiono vaikus mokytis ir sportuoti Raimundo Sargūno sporto gimnazijoje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite