Angle down Atgal

Sporto diena Lygumuose

Rugsėjo 12 d. Lygumų pagrindinės mokyklos stadione vyko „Sportadienis“, kurį Lygumų laisvalaikio klubas kartu su Lygumų pagrindinės mokyklos bendruomene ir Lygumų biblioteka organizuoja kasmet.

Šios sporto dienos tikslas ne tik stiprinti šeimos narių, bičiulių, kaimynų tarpusavio ryšius kartu leidžiant laiką, bet ir pajudėti.

Prieš pradedant sportuoti vaikų dienos centras pakvietė mankštai. Po to vyko greitumo, vikrumo, stiprumo, taiklumo estafetės. Krepšinio aikštelėje rinkosi visi, norintys išbandyti jėgas baudų mėtymo rungtyje. O tinklinio aikštelėje būriavosi ir sportuojantys, ir žiūrovai.

Renginio metu buvo galima ne tik sportuoti, bet ir tiesiog gerai praleisti laiką. Policijos atstovė Jurgita su jaunaisiais policijos rėmėjais įkūrė prevencinį kiemelį, kur dalyviams pristatė policijos pareigūno profesiją, pateikė užduočių saugaus eismo, o su vyresniais bendravo savisaugos temomis. Dalyvius džiugino policijos bičiulis Amsius, kuris dalijo atšvaistus ir kitos simbolines dovanėles.

Šokių studijos „Saulės linija“ šokėjos šoko, o „Margas Ponis“ iš Dvariškių kvietė pajodinėti žirgu.

Renginio metu Lygumų laisvalaikio klubas kvietė prisidėti prie ekologijos – vyko akcija „Rūšiuok atsakingai“, atsisakyta plastikinių vienkartinių indų. Kol vieni sportavo ir pramogavo, kiti daržovių troškinį maišė. Tad po padėkų, po išdalintų prizų nugalėtojams, gardžiu garuojančiu troškiniu vaišinta.

Klubo vadovė Aušra Žukauskienė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite