Sportas2020 m. Vasario 26 d. 12:02

Sportiškas Trakų rajono savaitgalis

119308

Nors oras visiškai nežiemiškas, tačiau praėjusį savaitgalį vyko tradiciniai žiemai skirti sporto renginiai. Šeštadienį Trakuose ir Senuosiuose Trakuose vyko rajono seniūnijų žiemos sporto šventė, kurioje septynių rajono seniūnijų atstovai varžėsi smiginio, šaškių, stalo teniso ir tinklinio varžybose. Deja, oro sąlygos jau kelerius metus neleidžia rengti slidinėjimo varžybų, o šiemet teko atsisakyti ir poledinės žūklės.

Smiginio varžybose nugalėjo Trakų seniūnijos komanda (1 158 tšk.), antrą vietą iškovojo Paluknio (1 086 tšk.), trečiąją – Rūdiškių (1 060 tšk.) seniūnijų komandos. Individualiose varžybose tarp moterų taikliausios buvo Ramutė Kontorovičienė (411 tšk.), Česlova Pociūnienė (345 tšk.) ir Evelina Jodelo (295 tšk.), tarp vyrų geriausiai sekėsi Jurijui Jodelo (472 tšk.), Rimui Kasiulioniui (412 tšk.) ir Dariui Brokartui (375 tšk.).

Šaškių varžybas laimėjo lentvariečiai, antri liko trakiečiai, treti – aukštadvariečiai. Stalo teniso varžybose dominavo pirmąją vietą iškovojusi Lentvario seniūnijos komanda. Antrą ir trečią vietas užėmė Senųjų Trakų ir Trakų atstovai. Ilgiausiai užtruko draugiškas tinklinio turnyras, kuriame šios sporto šakos entuziastai pasiskirstė ne pagal seniūnijas į penkias vyrų ir dvi moterų komandas. Tarp moterų stipresnės buvo tinklinio klubo „Trakai“ atstovės, nugalėjusios mišrią seniūnijų komandą. Vyrų turnyre prizines vietas pasidalino „Tomo“, „Ričardo“ ir „Raimondo“ komandos. Komandinėje seniūnijų įskaitoje, susumavus visų varžybų rezultatus, pirmoji vieta atiteko Trakų, antroji – Lentvario, trečioji – Paluknio seniūnijoms.

Tą pačią dieną Aukštadvaryje vyko „Aukštadvario šeimų ledas 2020“, kurį organizavo aktyvus miestelio gyventojas Nerijus Perednis, o jam talkino Aukštadvario bendruomenė, Aukštadvario seniūnija bei aktyviausi aukštadvariečiai Audrius Kazlauskas, Lina Mikutavičienė, Vytis Beliokas, Lukas Užkurnys, Gytis Juodėnas. Šventės dalyviai varžėsi žūklės, didžiausios ir mažiausios žuvies pagavimo, virvės traukimo, svarsčio kilnojimo, pasagų mėtymo, šaudymo, vinies kalimo varžybose. Nugalėtojams ir prizininkams buvo įteikti KKSC įsteigti medaliai ir taurės.

Sekmadienį vykusioje šventėje „Užgavėnės Trakuose“ visi norintys galėjo išbandyti jėgas kūjo laikymo ir svarsčio kilnojimo varžybose. Tarp vyrų kūjį ilgiausiai išlaikė Romuald Zviagin (1 min. 19 sek.), antras liko Artūras Jauneika (1 min.2 sek.), trečias – Valerij Sova (56 sek.). Moterys šioje rungtyje dalyvauti neišdrįso. Kur kas aktyviau ir įspūdingai pasirodė svarsčio kilnojimo dalyviai. Moterų (12 kg svarstis) varžybose nugalėjo Rasa Naravičienė (46 kartai), antra liko Rita Jurošienė (45 kartai), trečia – Rita Kibildytė (20 kartų). Tarp vyrų (24 kg svarstis) nugalėjo Mantvydas Jurošius (121 kartas), antrąją virtą užėmė Jonas Stasiukynas (100 kartų), trečiąją – Vilmantas Bosas (44 kartai).

Seniūnijų sporto šventės ir Užgavėnių sportinių rungčių nugalėtojams bei prizininkams buvo įteikta dovanų bendrovės "Kauno grūdai" produkcijos gaminių.

Džiaugiamės dalyvių gausa. Kviečiame būti aktyviems, judėti kiekvieną dieną bei kuo dažniau dalyvauti ir varžytis!