Sportininkai pergalę skyrė savo mokyklos 100-čiui

Klaipėda

D.Grevienės nuotr.

Švėkšnos naujienosŠaltinis: Etaplius.lt

87513

Šiauliuose vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų finalinės lengvosios atletikos varžybos, kuriose dalyvavo 20 merginų ir 20 vaikinų komandų. Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos vaikinų komanda labai stengėsi patekti į stipriausių Lietuvos mokyklų tarpą. Pateko: laimėjo sportinius marškinėlius, nugalėtojų taurę, medalius, diplomus ir dar gavo kamuolių. 5 dalyvių taškų suma - 93 tšk., IIv.- Kėdainių r. Krakių M.Katkaus gimnazija- 92 tšk., IIIv.- Radviliškio r. Sidabravo gimnazija - 84 tšk.

Foto galerija:

Žaidynių nugalėtojais tapo šuolininkai Aleksas Vaitiekus, laimėjęs šuolį į tolį - 6,52 m ir Justinas Bočkus, į aukštį peršokęs 1,85 m. Po 1,80 m įveikė Vilius Lorencas ir Robertas Žilius, pasidalinę II ir III vietą.Į tolį šoko Valdas Endrulis - 5,75 m /7v./

Merginos irgi labai stengėsi, aplenkusios 14 komandų, užėmė 6 vietą-72,5 tšk. Iv. laimėjo Šilalės r. Kaltinėnų A.Stulginskio gimnazija - 95 tšk., IIv. - Kėdainių Šėtos gimnazija 91 tšk, IIIv.- Šiaulių Meškuičių gimnazija 85,5 tšk. Edita Kuzaitė ir Emilija Andriuškaitė, peršoko po 1,35 m ir užėmė 4 vietą. Aušra Klusaitė 100 m bėgime buvo penkta -14,47 s. Rimantė Norvaišaitė peršoko 1,30 m /8v./, Iveta Bočkutė rutulio stūmime buvo dešimta - 8,41 m, Agnė Krūgelytė peršoko 1,25 m /11v./

Informavo komandų vadovai Audrius Urmulevičius ir Dainora Grevienė.