REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2020 m. Birželio 1 d. 09:30

„Splius“ dovana Vaikų gynimo dienai - elektroninis paštas

Šiauliai

Irma BagūnėŠaltinis: Etaplius.lt


132431

Nuotolinis mokymasis tapo iššūkiu ne tik mokytojams, švietimo personalui, už tai atsakingiems IT specialistams, bet ir mokiniams. Pedagogams reikėjo greitai orientuotis ir koordinuoti veiklą, mokiniams – susigaudyti, prie kokių platformų per pamoką jungtis, priprasti prie klasės ir namų darbų krūvio normavimo bei kur kas didesnio nei įprasta elektroninių komunikacijos priemonių naudojimo. Ne išimtis ir elektroninių pašto dėžučių paklausa. „Splius“ įmonės atstovai pasidalijo informacija apie elektronines pašto dėžutes vaikams.

Kodėl SPLIUS pašto dėžutę turėti verta:

  • „Splius“ pašto dėžutė smail.lt yra pasiekiama iš bet kurios pasaulio vietos per interneto naršyklę, tam nereikia specialios pašto programos.

  • „Splius“ pašto dėžutė smail.lt yra apsaugota antivirusinėmis programomis ir specialiomis užkardomis.

  • Smail.lt pašto dėžutė yra neribojamo dydžio, naudojantis sąmoningais kriterijais.

  • „Splius“ nerenka Jūsų vaiko duomenų. O dauguma nemokamų pašto dėžučių veikia mainų pagrindu, tai reiškia, jog avansu suteikiate pasitikėjimą ir teisinį įgaliojimą naudotis visais jų asmeniniais duomenimis, o tiekėjas – milžinišką duomenų saugyklą. Sutikdami su „Gmail“ naudojimosi taisyklėmis, jos valdytojui „Google“ suteikiame visame pasaulyje galiojančią licenciją jūsų įkeltą turinį naudoti, laikyti serveryje, saugoti, atkurti, keisti, kurti išvestinius kūrinius, perduoti, publikuoti, viešai atlikti, viešai rodyti ir platinti. Šios licencijos galiojimo laikas tęsiasi net ir nustojus naudotis paslaugomis.

  • „Splius“ pašto dėžutę smail.lt susikurti paprasta! Tai galite padaryti ir savitarnos svetainėje https://manosplius.lt/savitarna/el-pasto-dezutes-kurimas.

Ką verta žinoti tėvams, kuriant elektroninę pašto dėžutę:

  • Ji naudojama ne vienus metus, todėl nepatartina kurti pašto dėžučių, naudojant kintamuosius, tokius kaip „robertukui9“, „auguste2010“ ir pan. Solidi, oficiali ir reprezentuojanti pašto dėžutė kuriama naudojant jos turėtojo vardą, pavardę.

  • Sukūrę pašto dėžutę, turite ne tik išmokyti ja naudotis, bet ir priminti vaikui saugumo taisykles: akylai saugoti asmeninius duomenis. Vardas, pavardė, namų adresas, mokykla, telefono numeriai, banko sąskaitos – tai duomenys, kuriems nutekėjus į netinkamas rankas, šeima gali patirti sunkumų.

  • Būtina vaikus informuoti ir apie internete nuolat sutinkamus brukalus (angl. spam) ir aptarti, kaip reaguoti, jei jie atakuoja elektroniniu paštu.

  • Vaikas turi įsisąmoninti, kad elektroninio pašto žinutėmis negalima bendrauti su nepažįstamais asmenimis.

  • Padrąsinkite vaikus pasakoti apie elektroniniu laišku gautą nemalonią žinutę, išvydus šokiruojantį vaizdą.



REDAKCIJA REKOMENDUOJA