Angle down Atgal

Specialistai pas senyvo amžiaus ir neįgalius gyventojus atvyks naujais automobiliais

Senyvo amžiaus Švenčionių rajono gyventojams ar suaugusiems, turintiems sunkią negalią, reikalinga slauga ir socialinė globa tapo labiau prieinama, mat visuose trijuose rajono miestuose – Švenčionyse, Švenčionėliuose ir Pabradėje – pradėjo veikti mobilios slaugos ir lankomosios priežiūros darbuotojų komandos, atvykstančios pas socialinių paslaugų gavėjus.

Švenčionių socialinių paslaugų centras kartu su partneriu Švenčionėlių socialinių paslaugų centru įsigijo tris naujus automobilius „Opel Meriva“. Šiomis transporto priemonėmis mobiliosios komandos slaugos įrangą bei priemones nusiveš tiesiai į gyventojų namus ir čia pat suteiks visas reikalingas paslaugas.

Mobilios lankomosios priežiūros darbuotojų ir slaugytojų komandos suformuotos, apmokytos ir reikalingomis priemonėmis aprūpintos įgyvendinant projektą „Integralios pagalbos į namus plėtra Švenčionių rajone“. Šio projekto metu bus užtikrintas kompleksinių paslaugų (socialinės globos ir slaugos) teikimas sunkią negalią turintiems asmenims jų namuose ir konsultacinė pagalba jų šeimų nariams.

Projektas „Integralios pagalbos į namus plėtra Švenčionių rajone“ yra finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonę Nr. 08.4.1-ESFA-V-418.

Projekto „Integralios pagalbos į namus plėtra Švenčionių rajone“ vykdytojas – Švenčionių socialinių paslaugų centras, projekto partneris – Švenčionėlių socialinių paslaugų centras.

Gyventojus, pageidaujančius gauti daugiau informacijos apie galimybę pasinaudoti integralia pagalba į namus, prašome kreiptis į Švenčionių socialinių paslaugų centrą (adresu Stoties g. 16, Švenčionys arba telefonu (8 387) 5 17 44).


Švenčionių socialinių paslaugų centro informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite