Angle down Atgal

„Sparta“ pardavė kojinių verslą, Naujamiestyje iškils biurai

Naujieji kojinių gamybos įmonės „Sparta“, kuriai priklauso gamybos pastatai Vilniaus Naujamiestyje, savininkai pardavė verslą – jį įsigijo Danijos kojinių gamintojos „JBS Textile Group“ valdoma Kazlų Rūdos tekstilės įmonė VIP. Gamybos pastatus Naujamiestyje numatoma rekonstruoti į komercines patalpas.

Dėl šio sandorio „Sparta“ atleis visus 153 darbuotojus, tačiau dalis jų dirbs naujoje įmonėje.

Apie „Spartos“ verslo pardavimo sandorį, įvykusį kovo 7 dieną, BNS patvirtino bendrovės generalinis direktorius Antanas Poška. Jis atsisakė atskleisti sandorio sumą. Pasak jo, kojinių fabrikas toliau veiks „Spartos“ vardu.

„Vardas irgi parduotas. Vardas bus naudojamas, „Sparta“ bus kaip ir anksčiau, tik kitoje įmonėje“, – teigė A. Poška.

Anot jo, „Spartai“ lieka senieji įmonės pastatai Naujamiestyje, o kojinių gamybos verslą įsigijusi VIP jį perkels į Vilniaus pakraštyje esančius Kirtimus.

„(Atleidimai – BNS) yra susiję su tuo, kad mes kojinių verslą perdavėme. Formaliai mes pranešame, kad jie atleidžiami. Iš „Spartos“ jie atleidžiami, bet yra perkeliami pas pirkėją (VIP – BNS)“, – BNS sakė A. Poška.

Jo teigimu, pirkėjas įsipareigojo perimti mažiausiai 100 „Spartos“ darbuotojų.

„Verslo žinių“ duomenimis, pernai gruodį didžiausiu netiesioginiu „Spartos“ akcininku tapo didmeninės prekybos ir restoranų verslus valdantis Kęstutis Stabingis, o naujuoju vadovu – buvęs „Vilniaus viešojo transporto“ finansų direktorius A. Poška. Portalas vz.lt tuomet taip pat skelbė, kad „Spartos“ savininkų pasikeitimo sandoris gali būti susijęs su Singapūro kompanija „Grinvest“.

A. Poška BNS nekomentavo informacijos apie galimą „Grinvest“ dalyvavimą, tačiau patvirtino, kad naujieji „Spartos“ savininkai ketina plėtoti Naujamiestyje turimą nekilnojamąjį turtą, gamybos patalpas pertvarkant į komercines patalpas.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite