Angle down Atgal

Spalvotasis Springfildas ir Simpsonai – visiškai kitaip: niūri garsiausios scenos versija kažkuo sužavėjo internautus (vaizdo įrašas)

Daugeliui animacinis serialas „Simpsonai“ – linksmas, nuotaiką pakeliantis filmukas. Tačiau vienas animatorius šį visame pasaulyje garsų serialą atvaizdavo kiek kitaip. Tamsios spalvos, niūri muzika ir veikėjai, šiek tiek primenantys tikruosius, nenuteikia maloniai, bet nuo šio trumpo filmuko kažkodėl sunku atitraukti akis.

Animatorius Lenivko Kvadratjicus perkūrė populiaraus animacinio serialo „Simpsonai“ sofos sceną. Tik menininkas veiksmą perkėlė į kitą miestą, galbūt net pasaulį, kur, atrodo, neseniai įvyko didelė katastrofa, pavyzdžiui, Černobylio atominės elektrinės reaktoriaus sprogimas.

Springfildo atitikmens dangus – tamsus, pro storus ir pilkus debesis nematyti jokio saulės spindulėlio. Tokia aplinka slegia, tad nenuostabu, kad čia gyvenantys žmonės yra tokie agresyvūs.

Nuo originalo skiriasi ir šio filmuko veikėjai. Bartas čia vaizduojamas kaip narkotikus vartojantis, vagiliaujantis peštukas. Houmeris iš darbo išeina ne tuščiomis. Jis pavagia vienintelį spalvų kabinetui suteikiantį daiktą – stalinę lempą. O parduotuvėje apsipirkinėjanti Mardžė su kasoje dirbančia moterimi persimeta keliais keiksmažodžiais ir nusispjauna ant grindų. To originaliame seriale ji nepadarytų. Muzikinį talentą turinti Liza autobusų stotyje nuo policininkų gauna pylos.

Scena užbaigiama visai šeimai, išskyrus Lizą, kurios niekas nepasigenda, susirinkus kambaryje prie televizoriaus. Užuot praleidę vakarą ramiai, Mardžė su Houmeriu ima rietis ir muštis, aplink tykšta kraujas.

Šis trumpas epizodas galėtų sugadinti net ir pakiliausią nuotaiką. Galbūt toks ir buvo menininko tikslas? Nepaisant to, trumpa animacinio serialo versija vos per kelias dienas buvo peržiūrėta beveik 2,5 mln. kartų. Rodos, internautams ji patiko.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite