Angle down Atgal

Spalvota vaikų viešnagė „Saulės“ filiale

Kai ateina ruoduo ir atvėsta orai, pramogos sėkmingai gali persikelti po stogu. Tad Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filiale (K. Korsako g. 10) lydimi mokytojos apsilankė Šiaulių progimnazijos 2b klasės mokiniai.

Vaikai buvo supažindinti su bibliotekos veiklomis ir pakviesti į kūrybinį garsinį knygos „Spalvų monstriukas“ skaitymą. Skaitant knygą, vaikams buvo primintos įvairios emocijos, kurios, pasirodo, kiekviena turi savo spalvą! Vaikai bandė atspėti, kas galėjo atsitikti, jog knygos herojus patyrė džiaugsmą, liūdesį, pyktį, baimę, ramybę, ir padėjo jam surinkti išsibarsčiusius spalvotus jausmus bei rasti jiems tinkamas vietas. Paklausus vaikų, kokia šiandien yra jų nuotaika, dauguma mažųjų įvardijo, kad juos yra užvaldęs geltonas jausmas (kokią nuotaiką jis slepia sužinosite perskaitę knygą „Spalvų monstriukas!). Tądien spalvų netrūko – vėliau mokiniai žaidė linksmuosius edukacinius žaidimus su interaktyviomis lėkštėmis.

Viešnagė bibliotekoje mažiesiems svečiams labai patiko – jie džiaugėsi, kad čia galima rasti daug knygų ir kitų laisvalaikio praleidimo veiklų, tad laikas bibliotekoje tikrai yra įdomus, naudingas ir turiningas. Praleidę draugišką rytmetį kartu, atsisveikinome iki kitų smagių susitikimų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite