Angle down Atgal

Spalio 4 d. paminėta Tarptautinė mokytojų diena

Spalio 4 d. Švenčionių miesto kultūros centre paminėta Tarptautinė mokytojų diena. Mokytojus sveikino rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius ir rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vedėja Teresa Sansevičienė.

Rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius, sveikindamas rajono mokytojus, sakė, kad dedama daug pastangų, kad rajono švietimo įstaigose gerėtų ugdymo(si) sąlygos, būtų užtikrintas pakankamas finansavimas.

Rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vedėja Teresa Sansevičienė dėkojo mokytojams už prasmingą darbą, nes šiandien mokykloje mokytojai yra ne tik žinių skleidėjai, bet ir vaikų globėjai, patarėjai tėvams. Palinkėjo kantrybės ir sėkmės pedagoginiame darbe.
Rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius apdovanojo padėkos raštais rajono mokytojus už ugdytinių pasiekimus laikant valstybinius brandos egzaminus ir pasiekimus mokytojų pedagoginėje veikloje, kruopštų ir nuoširdų pedagoginį darbą, įteikė „Metų mokytojo“ nominacijas.

Švenčionių rajono 2019 metų nominacijos „Metų mokytojas” įteiktos trims rajono pedagogams:
Ritai Činčikienei, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazijos pradinio ugdymo mokytojai metodininkei;
Tatjanai Šapokienei, Švenčionių r. Švenčionėlių meno mokyklos muzikos (fortepijono, choro) mokytojai metodininkei ir Švenčionių r. Švenčionėlių lopšelio-darželio „Vyturėlis“ meninio ugdymo mokytojai;
Miroslavui Vitkovski, Švenčionių rajono Pabradės „Ryto“ gimnazijos informacinių technologijų mokytojui metodininkui.
Šventinį renginį vedė Švenčionių r. Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos abiturientai Karina Pokaliuk ir Lukas Kuleš.
Rajono mokytojams koncertavo Virgilijus Valuntonis ir vanilinis dangus.

Nuotraukos Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos mokytojo Virgilijaus Cicėno, informaciją parengė rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Petras Slabada.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite