Angle down Atgal

Spalio 24-oji: vardadieniai, astrologija

Spalio 24-oji – Jungtinių Tautų Organizacijos diena. Pasaulinė informacinių technologijų plėtros diena. Tarptautinė klimato kaitos diena.

1991 m. rugsėjo 17 d. prie Jungtinių Tautų prisijungusi Lietuva taip pat yra penkiolikos specializuotų šios organizacijos agentūrų narė. Tarp labiausiai žinomų agentūrų – Jungtinių Tautų vaikų fondas (UNICEF), Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacija (UNESCO), Tarptautinė atominės energetikos agentūra (TATENA), Pasaulio sveikatos organizacija, Tarptautinis valiutos fondas.

1972 m. JT Generalinė Asamblėja paskelbė spalio 24-ąją Pasauline informacinių technologijų plėtros diena. Šios dienos tikslas – informuoti visuomenę apie technologines naujienas, didinti vadinamąjį technologinį raštingumą, spręsti informacinių technologijų plėtros problemas.

Tarptautinės klimato kaitos dienos proga visose pasaulio šalyse rengiamos akcijos, siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į klimato kaitą, skatinti kurti ir naudoti modernias technologijas, padėsiančias stabdyti žalingų dujų koncentraciją, keisti neatsakingo vartojimo įpročius. Žmonės, įsitraukę į klimato kaitos akcijas stengiasi tausoti vandens ir elektros išteklius, kuo rečiau važinėti automobiliais, keisti juos į dviračiais.

Spalio dvidešimt ketvirtoji, šeštadienis – 298-oji metų diena (šeštoji 43-iosios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 68 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Audra, Daubara, Daubaras, Daubarė, Dauga, Daugailas, Daugė, Gilbertas, Rapolas, Švitrigailė;

rytoj: Darija, Darijus, Inga, Ingeborga, Ingė, Krizantas, Krizas, Švitrė, Švitrigaila, Švitrys, Vaigedė;

poryt: Evaristas, Liauda, Liaudas, Liaudgina, Liaudginas, Liaudgintas, Liaudgintė, Liaudys, Mingina, Minginas, Minginta, Mingintas, Vita.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.05, leidžiasi 18.01. Dienos ilgumas – 09.56.

Šiandien – pirmoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Skorpiono ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Kalbėjimas apie problemas sukuria problemas, kalbėjimas apie sprendimus sukuria sprendimus“ (S. De Shazeris).

**************

Astrologinė prognozė spalio 24-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Žmonės, kuriuos sutiksite, apibers jus klausimais ir naujienomis. Galbūt tam tikra informacija galėsite pasinaudoti siekdami savo tikslų. O galbūt patys turite ką pasiūlyti pašnekovams. Saugokite nuo pavojų vaikus.

JAUTIS. Šiandien dėl savo perdėto jautrumo sureikšminsite viską, ką girdite apie save iš kitų, net jei jų nepažįstate. Visgi popietė, vakaras suteiks progų pasijusti tvirčiau, pasijusti įvertintiems arba mylimiems. Saugokitės ugnies, elektros iškrovos.

DVYNIAI. Šiandien būsite linkę fantazuoti arba nerealiai įsivaizduoti ir vertinti kai kuriuos dalykus. Jei kur nors vyksite, nežiopsokite kelyje ir viešumoje laikykitės atstumo nuo nepažįstamų žmonių. Verčiau keliaukite virtualioje internetinėje erdvėje nei realiai.

VĖŽYS. Šiandieną jums prireiks psichologinio įžvalgumo, kad jūsų neišnaudotų svetimų pinigų mėgėjai. Gali tekti spręsti technines problemas. Jūs turbūt prisiplanavote daug veiklos. Neišeikvokite viso laiko pareigoms. Raskite jo ir meilei, vaikams, hobiui.

LIŪTAS. Jaudinamų įspūdžių galite tikėtis, jeigu susitiksite su patinkančiu asmeniu. O jei turite antrąją pusę, geriausia būtų laisvalaikį leisti kartu. Saugokitės elektros iškrovos.

MERGELĖ. Turėsite galimybių gerai pasidarbuoti arba kokybiškai pailsėti. Regis, jus sups patikimi žmonės. O galbūt jūs tiesiog nebūsite reiklūs ir džiaugsitės ta draugija, kuri susiburs kam nors patalkinti ar ką nors paminėti, atšvęsti.

SVARSTYKLĖS. Regis, jums norėsis pramogų ir turbūt jų susigalvosite pagal savo finansines ir kitokias galimybes. Vieniems maloniausia bus likti namuose ir patinginiauti, pasvajoti. Kitiems būtinai reikės aktyvaus laisvalaikio.

SKORPIONAS. Daug dėmesio skirsite asmeniniam gyvenimui, giminėms, gerovei, komfortui. Galimi jaudinami prisiminimai. Kontroliuokite emocijas, nesivelkite į konfliktus, saugokitės elektros iškrovos, ugnies.

ŠAULYS. Mokėsite įkalbėti žmones, kad palaikytų jūsų nuomonę ar sumanymus. Galbūt tai tebus palaikymas komentuojant, tačiau vis tiek malonu. Tinkamai elkitės su gyvūnais, antraip kils nemalonumų.

OŽIARAGIS. Regis, jums džiaugsmo teiks komfortas, gražūs daiktai ir vaizdai, meilė, draugystė. Regis, pasijusite svarbūs, nes jūsų bus klausiama patarimų, prašoma pasidalinti patirtimi ir pan.

VANDENIS. Svarbius planus ir projektus kurkite tik savo galvoje, bet garsiai apie juos su bet kuo kol kas nekalbėkite. Nesielkite impulsyviai. Santūriai reikškite mintis, nieko grubiai nereikalaukite. Saugokitės traumų, neprovokuokite agresijos.

ŽUVYS. Emocijų kels netyčia sužinotos paslaptys. Galima nauda iš slapto sandėrio. O galbūt jums teks aiškintis dėl nuslėptų dalykų su artimu žmogumi. Kuo mažiau plepėsite, tuo daugiau laimėsite.

Geros dienos!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite