Angle down Atgal

Spalio 22-oji: vardadieniai, astrologija

Spalio 22-oji – Tarptautinė mikčiojimo supratimo diena.

Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje minima Tarptautinė mikčiojimo supratimo diena. Ši diena pradėta minėti 1998 metais JAV. Mikčiojimas – tai kalbos tempo ir ritmo sutrikimas, kai žmogus žino, ką nori pasakyti, bet sklandžiai to padaryti negali. Skaičiuojama, kad mikčioja apie 5 proc. pasaulio vaikų ir apie 1 proc. suaugusiųjų. Įdomu tai, kad berniukai mikčioja keturis kartus dažniau nei mergaitės.

Spalio dvidešimt antroji, penktadienis – 295-oji metų diena (penktoji 42-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 70 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia Aliodija, Donatas, Mingedė, Viltaras;

rytoj: Doloresa, Lolita, Odilija, Ramvyda, Ramvydas, Ramvydė, Sanginas;

poryt: Audra, Daubara, Daubaras, Daubarė, Dauga, Daugailas, Daugė, Gilbertas, Rapolas, Švitrigailė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.59, leidžiasi 18.07. Dienos ilgumas – 10.08.

Šiandien – trečioji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Svarstyklių ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Tarp žmonių gyvenk taip, lyg Dievas tave matytų. Kalbėk su Dievu taip, lyg žmonės tave girdėtų“ (Seneka).

****************

Astrologinė prognozė spalio 22-ajai, penktadieniui

AVINAS. Diena bus kupina piniginių, turtinių rūpesčių. Galimos netikėtos išlaidos, rinkliavos, komerciniai pasiūlymai. Derėtų nieko neskubinti, nesielgti impulsyviai. Paskaičiuokite, suplanuokite ir tik tuomet spręskite.

JAUTIS. Emocine prasme diena nebus itin maloni. Tačiau niekas netrukdys normaliai darbuotis ir bendrauti, jei patys neprovokuosite trikdžių ir nesutarimų. Regis, jausite magišką meilės, pramogų ir šlovės trauką, augs ambicijos.

DVYNIAI. Šiandien nieko nedarykite paskubomis. Ekonomiškiau ir apdairiau tvarkykite savo biudžetą, planuokite pirkinius. Ypatingai saugokite vaikus bei svetimas vertybes, jei pasiskolinote ar turite pasaugoti.

VĖŽYS. Emociškai įtempta diena. Visa galva pasinersite į kolektyvinius reikalus arba tiesiog kitiems turėsite skirti daug dėmesio ir paramos. Iš jų reikalausite to paties. Dėl to gali kilti nesusipratimų, susipriešinimo.

LIŪTAS. Sutelkite dėmesį į profesinius reikalus, tačiau kol kas nekelkite sau per didelių tikslų. Nereikėtų norėti per vieną dieną išgarsėti ar pakeisti apie save nuomonę. Nesugadinkite savo įvaizdžio netinkamais pasisakymais.

MERGELĖ. Būsite imlūs informacijai, nuovokūs, todėl pravartu pasimokyti, pasidomėti aktualiais dalykais. Galbūt sudalyvausite informatyvioje paskaitoje, paruošite publikaciją ar pan. Nuostolių gali atsirasti dėl vaikų elgesio.

SVARSTYKLĖS. Regis, neišvengiamai teks spręsti finansines problemas. Tikriausiai rūpinsitės šeimos gerove, įsigysite kažką reikalinga iš buities ar technikos prekių. Tačiau įtikti artimiesiems bus nelengva

SKORPIONAS. Ši diena suintensyvins partnerystės santykių dilemos sprendimą. Vietoj romantiško meilės flirto galite patirti karčią santykių aiškinimosi procedūrą. Visgi vakare galėsite pagerinti situaciją, pasitelkę protingus argumentus.

ŠAULYS. Šiandien dalykinėje srityje jūsų pastangos gali duoti pozityvų rezultatą. Kita vertus, atgauti pripažinimą, jeigu jis suklibėjo, bus nelengva. Rūpinkitės įvaizdžiu, sveikata, kelkite kvalifikaciją.

OŽIARAGIS. Ši diena žada įspūdžių ir išlaidų. Seksis kūrybinė veikla. Sportuokite kiek atsargiau, nes galimos traumos. Laisvalaikiu derėtų daugiau dėmesio skirti savo atžaloms.

VANDENIS. Ši diena labiau primins apie namų ūkio rūpesčius ir nesutvarkytus turtinius, piniginius reikalus. Jeigu vakarą leisite kokioje nors draugijoje, venkite pagyrų sau ir veidmainiškų pasisakymų – tuo tik susigadintumėte savo įvaizdį.

ŽUVYS. Šiandien nemažai bendrausite, tačiau kai kurie pokalbiai pakryps ne taip, kaip norisi. Pasistenkite neliežuvauti. Svetimų paslapčių paviešinimas ar sąmokslo teorijų reklamavimas jums garbės nepridės.

Geros dienos!

 

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite