Angle down Atgal

Spalio 20-oji: vardadieniai, astrologija

Spalio 20-oji – 1791 m. Abiejų Tautų (Lietuvos ir Lenkijos) tarpusavio įžado paskelbimo diena. Pasaulinė statistikos diena. Tarptautinė virėjų diena. Tarptautinė skrydžių vadovų diena.

Jungtinių Tautų Generalinė asamblėja 2010 m. liepos 10 d. priėmė rezoliuciją, pagal kurią spalio 20-oji paskelbta Pasauline statistikos diena. Statistikos dieną mini ir švenčia daugiau nei 100 šalių statistikos tarnybos. Oficialioji statistika svarbi kiekvienai šaliai. Patikima ir objektyvi statistinė informacija leidžia įvertinti demografinę, socialinę ir ekonominę šalies padėtį ir raidą. Statistikai turi rengti ir teikti visuomenei aukštos kokybės statistinę informaciją, reikalingą priimant svarbius ir pagrįstus sprendimus.

Spalio 20-oji paskelbta tarptautine virėjų diena. Ši šventė skirta paskatinti profesionalius viso pasaulio virėjus užsiimti labdaringa veikla, bendrauti su visuomene, supažindinti su visavertės mitybos principais.

Tarptautine skrydžių vadovų diena – tai darbuotojų, visą parą stebinčių oro erdvę ir besirūpinančių skrydžių saugumu, profesinė šventė. Šios profesijos atstovams tenka didžiulė atsakomybė – norint saugiai reguliuoti oro eismą ir valdyti kelis skrydžius vienu metu, reikia didelio susikaupimo, gebėjimo greitai priimti sprendimus.

Spalio dvidešimtoji, trečiadienis – 293-ioji metų diena (trečioji 42-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 72 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Adelina, Gedardas, Gedardė, Gedas, Gedautas, Gedautė, Gedutė, Gedutis, Gelmina, Gelminas, Gelvarda, Gelvardas, Irena, Saulena, Saulenė, Saulenis, Saulė, Saulius;

rytoj: Gilanda, Hilaras, Hilarija, Raitvilas, Raitvilė, Uršė, Uršulė, Uršulina, Vilma;

poryt: Aliodija, Donatas, Mingedė, Viltaras.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.55, leidžiasi 18.12. Dienos ilgumas – 10.17.

Šiandien – pirmoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Svarstyklių ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Sėkmė susideda iš žingsniavimo nuo vienos nesėkmės prie kitos, neprarandant entuziazmo“ (V. Čerčilis).

***************

Astrologinė prognozė spalio 20-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Tikriausiai ši diena privers pasirūpinti pinigų, turto reikalais, dokumentais. Vos spėsite tenkinti išaugusius antrosios pusės bei vaikų poreikius. Derėtų pasidomėti, ar jiems iš tikrųjų tiek daug reikia.

JAUTIS. Šiandien padaugės emocijų ir nerimo, o energija bus lengvai išsisklaidanti. Jeigu kažkokių įsipareigojimų įvykdyti nepajėgiate, jausitės nekaip, norėsis ką nors apkaltinti. Galbūt atskleisite kito žmogaus klastą, melą.

DVYNIAI. Galbūt teks bendrauti su senu pažįstamu ar prisiminti seną pažadą, įsipareigojimą. Pasverkite savo žodžius. Jeigu dėl savo jausmų ar ketinimų abejojate, nesuteikite tuščių vilčių.

VĖŽYS. Šiandien nelengva bus vykdyti konkrečias užduotis, pareigingai dirbti, tačiau jausite, kad tai būtina. Turbūt neišsisuksite nuo pokalbio su svarbiu asmeniu ir neišvengsite naujų įpareigojimų.

LIŪTAS. Nerimausite dėl ateities, nes jausite, kad kai kuriems jūsų planams iškilo grėsmė. Išdrįskite kreiptis į įtakingą pažįstamą, jei turite problemų, kurias jis gali padėti išspręsti. Atsakingai paruoštas pasisakymas turėtų suteikti vilčių.

MERGELĖ. Galima tikėtis informacijos, susijusios su darbu, verslu, finansinėmis peripetijomis. Turbūt ieškosite įtakingų draugų, bendraminčių, pasirengusių jus paremti.

SVARSTYKLĖS. Energijos antplūdžiai gali kaitaliotis su jos nuosmukiais, o dvasinis ir protinis pakilimas su melancholija. Tikėtina, kad atsikratysite tų ryšių, kurie ėmė slėgti.

SKORPIONAS. Diena bus aktyvi, darbinga, galima daug nuveikti. Tačiau nerimausite dėl kitų žmonių reakcijos į laikinus keblumus. Ypač aktualus bus pareigos jausmas, kantrybė. Labiau saugokite savo sveikatą.

ŠAULYS. Šiandien jums labiau rūpės sportas, vaikai ir pramogos nei kasdieniniai darbai. Būsite labai nepatenkinti, jeigu aplinkybės sutrukdys įgyvendinti užsibrėžtą tikslą.

OŽIARAGIS. Artimam žmogui arba jums gali kilti emocinių ar psichologinių problemų. Galbūt jas paskatins išgirstas pranešimas apie nelengvai įveikiamas kliūtis, trukdančias siekti numatyto tikslo.

VANDENIS. Daug dirbsite ir dar daugiau reikalausite iš kitų. Regis, jūsų komentarai kažkam nepatiks. Arba patys įsižeisite dėl užgaulių replikų. Didesnė avarijų kelyje tikimybė, todėl būkite atidesni, nepažeidinėkite taisyklių.

ŽUVYS. Tikriausiai jums pavyks įgyvendinti planuotą finansinę operaciją. O jeigu staiga kiltų kliūčių, svarbu nusiraminti, viską kruopščiai apmąstyti, apskaičiuoti ir pasitikėti savimi. Jeigu kam nors rinksite dovaną, remkitės praktišku požiūriu.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite