Angle down Atgal

Spalio 11-oji: vardadieniai, astrologija

Spalio 11-oji – Pasaulinė nutukimo diena.

Pasaulinė nutukimo federacija, bendradarbiaujanti su Pasaulio sveikatos organizacija, paskelbė spalio 11-ąją Pasauline nutukimo diena. Šios dienos tikslas - skatinti žmones stengtis užkirsti kelią ir gydyti nutukimą, raginti investuoti į gydymo paslaugas, skirtas žmonėms, turintiems nutukimo grėsmių. Žmonės, turintys antsvorio, turi ne tik sveikatos, bet ir psichologinių, emocinių problemų, dažnai patiria patyčias. Tai, kad apkūnus žmogus toks yra dėl to, kad daug valgo ir yra tingus, nesportuoja, yra mitas. Nutukimo priežasčių yra daug daugiau, todėl nutukimo gydymas yra kompleksinis. Turi padėti ir dietologas, ir psichologas, ir tam tikros srities gydytojas specialistas.

Spalio vienuoliktoji, penktadienis – 284-oji metų diena (penktoji 41-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 81 diena.

Savo vardadienius šiandien švenčia Germanas, Kvirinas, Rimbutas, Rimdauga, Rimdaugas, Rimdaugė, Valius, Zina, Zinaida;

rytoj: Deimantė, Ganta, Gantas, Gantė, Radolfas, Radulfas, Ralfas, Rudolfa, Rudolfas, Salvina, Salvinas, Serafina, Serafinas, Serapina, Serapinas, Vilfreda;

poryt: Edas, Edgaras, Edgardas, Edis, Eduarda, Eduardas, Eduardė, Edvardas, Mintara, Mintaras, Mintarė, Mintas, Mintė, Nortautas, Nortautė.

**************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.37, leidžiasi 18.34. Dienos ilgumas – 10.57.

Šiandien – septintoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Svarstyklių ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Mūsų slepiami jausmai yra daug galingesni už atvirai reiškiamus“ (O. de Balzakas).

**************

Astrologinė prognozė spalio 11-ajai, penktadieniui

AVINAS. Šiandieną saugokitės sukčių bei lengvabūdiškų pagundų. Neskubėkite žavėtis nepažįstamais saldžialiežuviais. Nepatartina vykti į didelius renginius, įtemptai dirbti. Kaupkite energiją, žinias, tausokite jėgas.

JAUTIS. Kolektyvinė veikla, bendravimas teiks ir malonių, ir slogių įspūdžių. Regis, susipainiosite santykiuose, požiūriuose. Kažkas iš draugų ar pažįstamų gali nuvilti ar net pridaryti žalos. Neskubėkite smerkti. Labiau rūpinkitės vaikais.

DVYNIAI. Šiandien venkite nepamatuotų išlaidų, rizikingų pramogų ir atsitiktinių nuotykių. Tai gali baigtis visiškai nelinksmai. Didelė tikimybė, kad susipainiosite jausmuose, sugadinsite šeiminius santykius.

VĖŽYS. Neverta dėti didelių vilčių į atsitiktinai nuskambėjusius pasiūlymus, pažadus. Kelionėje arba kontaktuose su nepažįstamais žmonėmis grės nesusipratimai. Dominantis asmuo, iš kurio daug tikėjotės, gali sugriauti jūsų iliuzijas.

LIŪTAS. Šiandien daug dėmesio reikalaus partneris, mylimas žmogus. Jo poreikiai gali jus gąsdinti. Stenkitės išsaugoti ramybę ir taupyti pinigus. Nepatartina skolinti ir skolintis. Jeigu išgirsite nemalonių pastabų, priekaištų, kantriai patylėkite.

MERGELĖ. Būsite įsitempę ir be aiškių priežasčių sutrikę, nepatenkinti savimi ir kitais. Galbūt kamuos įtarimai, netikrumas dėl jums svarbių santykių, dominančio žmogaus jausmų. Nepatartina reikšti pretenzijas, kritikuoti.

SVARSTYKLĖS. Norėsis idealios tvarkos, harmonijos, tačiau šiandien bus labai sunku to pasiekti. Gana prasta diena eksperimentuoti su dietomis, sveikata, grožiu, nes ką nors sugadinę, lengvai nepataisysite.

SKORPIONAS. Galite susipainioti meilės jausmuose ir materialiniuose troškimuose. Kažkuria prasme būsite besočiai. Stengdamiesi įveikti pagundą tik nustumsite ją į pasąmonę ir vis tiek liksite jos valdomi. Jums gali padėti kūrybinė savirealizacija.

ŠAULYS. Raskite laiko pasitvarkyti buityje, palepinti šeimą kuo nors maloniu ar gardžiu. Saugokite namus nuo vagių, o artimuosius – nuo nevykusių pagundų, beprasmiško išlaidavimo. Išvengti nesusipratimų bus nelengva, tačiau įmanoma.

OŽIARAGIS. Šiandien gali tekti bendrauti su žmonėmis, kurių nesitikėjote sutikti arba stengėtės pamiršti. Stenkitės būti objektyvūs, tolerantiški. Nemokykite kitų, kaip gyventi. Meilės objektas staiga gali atsiriboti.

VANDENIS. Jums ypač parūps materialiniai dalykai, pinigai. Norėsite būti dosnūs, bet tuo pačiu nieko neprarasti ir gauti daugiau nei atiduodate. Gali būti, kad kažkas jums įsiūlys nevertingą brangią prekę arba kitaip apgauti, išnaudoti.

ŽUVYS. Šiandien jus gali nuliūdinti incidentas bendraujant su patinkančiu asmeniu arba sugadintas daiktas, nepateisintas lūkestis. Kamuos netikrumas dėl asmeninių santykių, pajamų ir pan. Verčiau nepriimkite konkrečių sprendimų, nedarykite išvadų.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite