Angle down Atgal

SPA Vilniuje: kur verta apsilankyti?

Norint išsivaduoti nuo streso ir blogų emocijų, nebūtina važiuoti kelis šimtus kilometrų pajūrio link ar skristi į šiltuosius kraštus – atsipalaiduoti galite ir Vilniuje. Masažo salonai sostinėje, bendroje sumoje, siūlo daugiau nei 1000 SPA procedūrų, tad čia, kiekvienas atras sau tinkamą paslaugą.

Geriausi SPA centrai Vilniuje

SPA Vilniuje yra išties daug. Kartais, galbūt, net tampa sunku išsirinkti, kuriame salone verčiausia apsilankyti, kuomet jų sąrašas toks ilgas. Todėl, pateikiame Jums populiariausių SPA centrų Vilniuje, sąrašą:

  • SPA Provanso kvapai Town Hall

Tai nuolatos tobulėjanti ir žinių siekianti profesionali komanda, kuri su didžiuliu pasimėgavimu bei atsidavimu atlieka SPA ritualus ir masažus, konsultuoja klientus aromaterapijos klausimais, individualiai kuria eterinių aliejų mišinius, veda aromaterapijos seminarus, šventinius vakarus...

  • Azia SPA

Šio salono pristatinėti jau nebereikia. Jis puikiai žinomas visoje Lietuvoje. Vilniaus centre, jaukiuose masažo namuose, galite pasimėgauti įvairiais viso kūno ir atskirų kūno sričių masažais, SPA procedūromis, tajų ritualais. O masažus atlieka tikros tailandietės.

  • SPA Shanti

Ajurvedos centre kiekvienas randa vietą poilsiui, turi galimybę sustiprinti sveikatą, atjauninti kūną, nuraminti protą bei atrasti vidinę ramybę. Čia dirba profesionalūs, patyrę savo srities žinovai, kurie siekia būti Jūsų vedliais sveiko gyvenimo link. Centro darbuotojus ajurvedos tradicijos lydi ne tik darbe, tačiau ir kasdieniame gyvenime, todėl profesionaliomis ir asmeninėmis patirtimis, komanda pasiruošusi pasidalinti ir su savo klientais.

  • Nidos kopos

Salone masažai ir kitos įvairios paslaugos teikiamos tiek suaugusiems, tiek vaikams, tad poilsį bei atgaivą čia ras bet kokio amžiaus klientas. Išskirtinumas – procedūrose naudojamas dėl savo ypatybių visame pasaulyje vertinamas Baltijos gintaras.

  • SPA Sante

SPA Sante salonas yra estetikos ir atsipalaidavimo pasaulis. Salone specialistai padės Jums atsikratyti streso, atjauninti ir sustangrinti veido odą, naujausių technologijų įrangos dėka, pakoreguoti kūno formas lengvai, efektyviai ir greitai.

SPA procedūros Vilniuje

Kaip minėta prieš tai, Vilniuje yra daugiau nei 1000 skirtingų procedūrų, tad ką verta išbandyti?

Nidos kopos, siūlo išties išskirtines paslaugas, kadangi kiekviena procedūra neatsiejama nuo gintaro. Taigi, Nidos kopos rekomenduoja išbandyti harmonizuojantį viso kūno masažą. Jis atpalaiduos raumenis, prireikus juos stimuliuos, subalansuos nervų sistemą ir teigiamai paveiks visus audinius. Šį masažą sudaro ne tik dinamiškai subalansuoti judesiai, giliųjų audinių veikimas bei tempimo pratimai, bet ir aromaterapija. Naudojamos šios gintaro priemonės: gintarinis čiužinys, gintarinės pintos, juodasis gintaras, gintariniai rutuliai, karšti maišeliai su gintaru, gintariniai smilkalai, gintarinė arbata.

SPA Provanso kvapai Town Hall, savo paslaugų pakete siūlo išbandyti karštų akmenų masažą. Tai tobula procedūra atėjus žvarbiems, šaltiems ir vėjuotiems orams. Į kūną persismelkiantis akmenų karštis giliai atpalaiduoja raumenis. Tai labai veiksminga terapija esant nemigai ir stresui.

SPA Shanti, taip pat turi išskirtinių pasiūlymų, pavyzdžiui Shanti ajerų ritualą. Tai unikali paslauga, kurią sudaro karališkasis pasisveikinimas, viso kūno masažas su Shanti ajerų šveitikliu. Masažo metu iš pradžių kūnas švelniai įtrinamas aliejumi, po to – ajerų milteliais priešinga kryptimi negu teka kraujas širdies link. Po viso kūno masažo, Jūsų dar lauks veido masažas bei karališkosios maudynės raudonojo vario vonioje su rožių žiedlapiais. Na, o po šių procedūrų mėgausitės arbata bei pildysite žmogaus prigimties testą pagal ajurvedą. Tai bus išties įdomi patirtis.

Na, o norint išbandyti dar daugiau unikalių SPA procedūrų, skaitykite straipsnį apie SPA procedūras Vilniuje.

Taigi, jei jaučiate, jog pavargote nuo supančio triukšmo, rutinos ar nesibaigiančių darbų, keliaukite į vieną iš šių SPA centrų ir išbandykite siūlomas procedūras. Po jų, tikrai jausitės laimingesni bei labiau atsipalaidavę.

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite