Angle down Atgal

Sostinės savivaldybė dėl „Vilniaus vandenų“ NT pardavimo kreipėsi į prokuratūrą

Vilniaus miesto savivaldybės tarybos Antikorupcijos komisija kreipėsi į Generalinę prokuratūrą dėl ,,Vilniaus vandenų” nekilnojamojo turto pardavimo Domininkonų g. 9 ir 11. Skaičiuojama, kad padaryta žala miestui gali siekti ne vieną milijoną eurų.

Tapkite mūsų draugu „Facebook“ ir sekite svarbiausias naujienas!

,,Atlikę tyrimą, nustatėme, kad ,,Vilniaus vandenų” vadovybė nepaisė savivaldybės administracijos nurodymų ir nustatytų reikalavimų, galimai pažeidė teisės aktus. Be to, nekilnojamasis turtas buvo parduotas neatlikus nepriklausomo vertinimo. Šią informaciją patvirtino ir Vilniaus miesto savivaldybės administracija”, - sakė Antikorupcinės komisijos pirmininkas Kęstutis Nėnius.

„Vilniaus vandenys“ Vilniaus m. savivaldybėje vykusiame viešame aukcione vienintelei jame užsiregistravusiai dalyvauti bendrovei „Asgaard Property“ už pradinę 3,9 mln. eurų pardavė maždaug 2,5 tūkst. kvadratinių metų ploto patalpas Vilniaus senamiestyje, Dominikonų g. 9 ir 11 esančiuose pastatuose, kur buvo įsikūrusi UAB „Vilniaus vandenys“ centrinė būstinė. Kvadratinio metro kaina - tik 1583 Eur.

Šis pastatų kompleksas yra valstybės saugoma kultūros vertybė - Pociejų rūmai. 2014 metais čia atliktas remontas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite