Angle down Atgal

Sostinės „Rimi“ centrinė virtuvė atnaujina darbą

Testą dėl COVID19 atlikus daugumai prekybos tinklo „Rimi“ centrinės virtuvės darbuotojų ir gavus 99 neigiamus jų rezultatus, pirmadienį atnaujinamas šio gamybos padalinio darbas.

Tyrimą dėl koronaviruso taip pat atliko dalis Žirmūnuose esančios „Rimi“ darbuotojų – 47-ių rezultatai neigiami, likę laukia testo laiko arba rezultato. Prieš atnaujinant darbą, atlikta papildoma centrinės virtuvės ir jos prieigų dezinfekcija, peržiūrėti ir atnaujinti darbo organizavimo procesai siekiant, kad į darbą grįžtantys padalinio darbuotojai jaustųsi visiškai saugūs.

„Centrinės virtuvės darbą praėjusią savaitę sustabdėme tam, kad jos darbuotojai galėtų atlikti testus dėl koronaviruso. Patys bendradarbiaujame su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru ir miesto savivaldybe, siekdami sudaryti galimybę visiems mūsų darbuotojams atlikti testus ir į darbą grįžti tik visiškai įsitikinus saugumu. Taip pat kontaktuojame su susirgusiais centrinės virtuvės darbuotojais – visi jie jaučiasi gerai, sveiksta namuose ar kitoje saviizoliacijos vietoje“, – sako „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Giedrius Bandzevičius.

Iš viso „Rimi“ centrinėje virtuvėje dirba 126 darbuotojai, teigiamus koronaviruso testų rezultatus gavo 6 darbuotojai. Paskutinis patvirtintas sekmadienį. Susirgęs darbuotojas jokių simptomų nejautė, darbe paskutinį kartą lankėsi gegužės 15 d. Nors tą dieną, po pirmojo koronaviruso atvejo tarp centrinės virtuvės darbuotojų nustatymo, buvo visiškai dezinfekuotos jos patalpos, tam, kad grįžtantieji jaustųsi saugūs ir galėtų ramiai tęsti darbus, sekmadienį dar kartą dezinfekuotas šis gamybos padalinys ir jo prieigos. Visi centrinės virtuvės darbuotojai į darbą grįš tik gavę neigiamus testų dėl koronaviruso rezultatus.

Visi „Rimi Lietuva“ gamybos padalinių ir prekybos centrų darbuotojai dirba su vienkartinėmis pirštinėmis bei apsauginėmis veido kaukėmis, nuolat jas keičia. Nuo pat pirmų viruso plitimo šalyje ženklų visi „Rimi“ prekybos centrų darbuotojai yra aprūpinti dezinfekcinėmis priemonėmis, skirtomis asmeninei rankų higienai, taip pat dažniausiai liečiamų paviršių – kasų, darbo įrankių, pirkinių vėžimėlių, krepšelių, savitarnos skenerių valymui. Jiems nuolat primenama apie karantino metu galiojančias taisykles ir rekomenduojama, pajutus bent menkiausius peršalimo, gripo ar panašius simptomus, likti ir sveikti namuose.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite