Angle down Atgal

Sostinės pareigūnai prašo atsiliepti rastų daiktų savininkus

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai aiškinasi kratos metu rastų ir paimtų įvairių statybinių įrankių priklausomybę.

Vilniaus miesto antrajame policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis su tikslu jas platinti (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d.) ‒ kratos metu narkotinių medžiagų platintojo ir vogtų daiktų supirkėjo sandėlyje buvo rasta ir paimta vogti statybiniai įrankiai, kuriuos už dozes atnešdavo narkotines medžiagas vartojantys asmenys. Šiuo metu policijos pareigūnai nustatinėja šių iš statybviečių, transporto priemonių pavogtų įrankių priklausomybę.

Asmenis, atpažinusius nuotraukose esančius savo daiktus ar žinančius, kam jie priklauso, ar turinčius kitos reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Vilniaus miesto antrąjį policijos komisariatą Algirdo g. 20, Vilniuje, arba paskambinti vyriausiajai tyrėjai Linai Guobienei, tel. (8 5) 271 6736.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite