Angle down Atgal

Sostinėje užkardytos nelegalios „drag“ lenktynės (vaizdo įrašas)

Gegužės 21 d. vakarą Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai užkardė nelegalias sostinėje organizuojamas „drag“ lenktynes. Šių lenktynių dalyviai kėlė pavojų tiek savo, tiek gausiai susirinkusių žiūrovų sveikatai ir gyvybei.

Sostinės pareigūnai, gavę informaciją apie tam tikroje vietoje organizuojamas nelegalias lenktynes, ėmėsi atitinkamų veiksmų ‒ užfiksuoti ir nustatyti tokių renginių organizatorius ir jose dalyvaujančius asmenis.

Priemonės metu už įvairius Kelių eismo taisyklių pažeidimus vietoje buvo surašyti 9 administracinio nusižengimo protokolai, pradėtos 5 administracinio nusižengimo teisenos dėl pavojingo ir chuliganiško vairavimo, Kelių eismo taisyklėse nustatyto draudimo lenkti ar įvažiuoti į priešpriešinio eismo juostą pažeidimo (Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 420 str.),1 administracinio nusižengimo teisena dėl galimo susirinkimų įstatymo pažeidimo. Vairuotojams gresia teisės vairuoti atėmimas ir didelės baudos.

Tai jau ne pirmas bandymas rengti nelegalias lenktynes miestų gatvėse, fiksuojamas pastaruoju metu. Pareigūnai atkreipia dėmesį, kad į tokius pažeidimus bus reaguojama labai principingai, o tokių lenktynių dalyviams ir organizatoriams bus taikoma griežčiausia atsakomybė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite