Angle down Atgal

Sostinėje pradėtas pėsčiųjų ir dviračių tako nuo Antakalnio Nemenčinės link remontas

Vilnius ne tik intensyviai vykdo dviračių takų tinklo plėtrą, tiesiant naujus, bet ir tvarko senąsias nusidėvėjusias jungtis. Ką tik pradėta tvarkyti paskutinė atnaujinimo laukusi pėsčiųjų ir dviračių tako dalis, svarbi važiuojantiems nuo Antakalnio į Nemenčinės pusę – remontuojama 5,6 km ilgio trasa nuo Kairėnų gatvės iki miesto ribos, kuri baigiasi už Antavilių, pranešė Vilniaus m. savivaldybė.

Sutvarkius šią atkarpą, bus patogu tiek minantiems Nemenčinės plento taku ir P. Vileišio gatve iki miesto centro, tiek vasarą susiruošusiems prie Balžio ežero.

Remonto metu takas pagal galimybes (atsižvelgiant ir saugant esamus želdinius) bus praplatintas ir sieks 2,5 m, bus paklota nauja asfalto danga, pažeminti tako kelkraščiai, įrengtas lietaus vandens nutekėjimas. Planuojama, kad atkarpa nuo Kairėnų g. iki už Antavilio esančios miesto ribos bus sutvarkyta iki lapkričio mėnesio.

Taką remontuoja bendrovės „Kamitra“ ir „Grinda“. Skaičiuojama, kad darbai kainuos apie 300 tūkst. eurų.

Dviratininkų takams Vilniuje šiemet skirta 3 mln. eurų. Ši suma iki metų pabaigos virs daugiau nei 14 km naujų dviračių takų, kviesiančių ne tik pasivažinėti laisvalaikiu, bet ir kelionėms į darbą rinktis netaršias transporto priemones.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite