Angle down Atgal

Šortai moterims internetu: iš ko galite pasirinkti?

Vis daugiau paslaugų šiais moderniais laikais keliasi į internetą. Ne išimtis – ir drabužiai, kuriais prekyba internete išaugo prasidėjus pirmajam karantinui. Tačiau ir pasibaigus pandemijai, rūbų įsigijimas internetu gali sutaupyti ne tik jūsų laiko, bet ir suteikti dar daugiau galimybių pasirinkimams. Dabar, artėjant vasaros sezonui, pradedame ruošti šiltajam laikui tinkantį ir būdingą garderobą, kurio viena svarbiausių dalių – patogūs, tačiau ir tuo pačiu stilingi šortai moterims. Būtent todėl pasidalinsime patarimais, kokie apskritai yra šortų moterims modeliai, iš kokių spalvų galite rinktis ir kaip nesuklysti?

Šortai moterims internetu yra šių modelių: slim fit, regular, skinny, push up, mom fit. Nežinote, kuo modeliai skiriasi tarpusavyje? Pateiksime trumpus paaiškinimus:

  • Mom fit modelio šortai yra klasikiniai „mamos“ šortai, kurių juosmuo prasideda ties bambos sritimi. Įprastai šio tipo šortai yra siuvami iš ganėtinai standaus audinio, todėl jie gali prilaikyti kiek atsikišusį pilvuką. Įprastai tokio tipo šortai moterims yra laisvoki ir neaptempiantys kojų. Mom fit šortai puikiai tinka smėlio laikrodžio figūros savininkėms bei toms moterims, kurios siekia suformuoti smėlio laikrodžio siluetą. Tinka ir obuolio figūros savininkėms, nes jie padeda maskuoti pernelyg apvalų pilvuką. Tokius šortus gali rinktis ir aukštos, ir žemos moterys.

  • Slim fit kirpimo šortai idealiai tiks pilnesnėms moterims, siekiančioms subalansuotos išvaizdos. Tokio tipo šortai yra aptempti, tačiau mažiau prigludę nei skinny modelis.

  • Regular modelio tiesaus kirpimo šortai itin tiks pilnesnio sudėjimo moterims, ypač toms, kurios turi ryškesnį užpakaliuką arba atsikišusį pilvuką.

  • Skinny šortai, kaip ir džinsai, dabar yra bene populiariausi ir dažniausiai įsigyjami. Tai siauro kirpimo itin aptempti šortai, kurie tikrai puikiai tiks daugumai figūros tipų.

  • Push up modelio šortai išsiskiria specialiomis siūlėmis šonuose, padedančioms sukurti pakelto ir didesnio užpakaliuko įspūdį. Tokio modelio šortai itin tiks norinčioms pabrėžti savo figūrą.

Renkantis jums tinkamą šortų modelį, svarbiausia yra atsižvelgti į savo figūros tipą ir kūno sudėjimą. Taip drabužis paslėps jūsų trūkumus, išryškins privalumus, bus patogus, stilingas bei tinkantis.

Vis dėlto, nemažiau svarbus yra ne tik modelio pasirinkimas, bet ir apsisprendimas dėl spalvos. Šortus moterims internetu galite rinktis iš šių spalvų: baltos, geltonos, raudonos, žalios, chaki, mėlynos ar pilkos. Renkantis spalvą svarbiausia yra atsižvelgti į kitus, savo spintoje jau turimus rūbus, tam, kad ir naują pirkinį būtų lengva derinti su kitais ir spalvos tarpusavyje „nesipjautų“.

Renkantis šortus, labai pravartu peržiūrėti ir vasaros kolekciją, kurią dabar jau galite rasti interneto parduotuvėse. Naujos spalvos, populiarūs ir klasikiniai modeliai puikiai papildys jūsų garderobą naujais drabužiais, su kuriais jausitės pati stilingiausia ir nejusite jokio diskomforto.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite