Angle down Atgal

„Šokoladas sielai” įkūrėja Rūta Banionytė laukiasi vaikelio

Žinoma Lietuvos tinklaraštininkė, projekto „Šokoladas sielai” įkūrėja Rūta Banionytė sekmadienį atskleidė džiugią naujieną. Moteris naujame savo vaizdo tinklaraštyje prisipažino, kad su sužadėtiniu Mindaugu Šebelskiu laukia šeimos pagausėjimo.

„Šį kartą labai ilgai tylėjau dėl nėštumo ir tam turėjau savų priežasčių. Tikiuosi, kad mane suprasite“, – savo tinklaraščio žiūrovėms sakė R. Banionytė.

Moteris atviravo, kad sprendimą susilaukti vaikelio su mylimuoju priėmė dar prieš trejus metus, tačiau visas šis bandymų laikotarpis buvo labai skaudus. R. Banionytė patyrė tris persileidimus ir buvo beprarandanti viltį, kad pavyks pastoti.

Kaip naujienų portalui Delfi.lt pasakojo tinklaraštininkė, šiuo metu ji nėščia jau penktą mėnesį. Moteris teigia po patirtų skaudžių išgyvenimų nenorėjusi per anksti džiaugtis savo laime, kol nebuvo įsitikinusi, kad nėštumas tikrai klostosi sklandžiai.

R. Banionytė prisipažino, kad patyrė labai daug streso, mat baiminosi, kad ir vėl gali nepavykti. Be to, tinklaraštininkei ne itin maloni kai kurių žmonių reakcija dėl sprendimo tapti mama tokiame amžiuje.

„Įsivaizduoju straipsnių antraštes, kad štai 42-ejų Rūtai Banionytei po trijų persileidimų pavyko pastoti. Suprantu žiniasklaidą, toks jų darbas, bet pastaruoju metu stengiausi gyventi ramiai ir buvau visai apie tai pamiršusi“, – savo tinklaraštyje sakė R. Banionytė.

Tačiau dabar į pasaulį atkeliausiančio mažylio mama jau glosto apvalėjantį pilvuką ir teigia besijaučianti puikiai.

Su sužadėtiniu Mindaugu R. Banionytė puoselėja jausmus jau aštuonerius metus. Iš ankstesnių santykių moteris augina vienuolikmetę dukrą Emanuelę.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite