Angle down Atgal

Šokiruojantis vaizdo įrašas: vyro bute slapta gyveno nepažįstama moteris

Sužinoti, kad jūsų namuose slapčia gyveno nepažįstamas žmogus – turbūt vienas baisiausių dalykų gyvenime. Būtent tokią patirtį išgyveno vienas Niujorko gyventojas.

Įvykis nutiko dar 2009-aisiais, kai amerikietis Joe Cummingsas pasidalijo jo namuose slapta kamera nufilmuotu vaizdo įrašu. Nors nuo incidento praėjo daugiau nei 12 metų, dabar šis vaizdo įrašas vėl išpopuliarėjo internete, o jį mačiusieji sako, kad tai vienas baisiausių dalykų, kuriuos jiems teko regėti.

Įspėjimas! Kai kuriuos žiūrovus šis vaizdo įrašas gali išgąsdinti. Jį pamatyti galite čia:

Cummingsas savo namuose įmontavo stebėjimo kameras po to, kai pastebėjo, jog iš namų dingsta tam tikri daiktai. Kai po kelių dienų jis filmuotą medžiagą peržiūrėjo, vyras buvo šokiruotas.

Amerikietis pamatė, jog jo namų sandėliuke visą tą laiką slapčia gyveno nepažįstama moteris, kuri vogė iš jo maistą ir šlapinosi virtuvės kriauklėje.

Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip moteris pasiima iš vyro šaldytuvo gėrimų ir užkandžių. Vėliau ji atidaro sandėliuko duris ir nueina žiūrėti televizijos. Po kurio laiko nepažįstama „nuomininkė“ ir vėl atidaro šaldytuvą ieškodama maisto. Tačiau šįsyk ji pasislepia, kai išgirsta, jog sugrįžo namų šeimininkas.

Žiniasklaida praneša, jog amerikietis iškart pranešė apie incidentą policijai ir moteris buvo suimta. Ji šiuose namuose slapčia gyveno dvi savaites.

„Neįsivaizduoju, kaip ji čia atsirado. Vienintelis kelias yra pro langą, nes gyvenu viršutiniame aukšte, o šalia yra atsarginis išėjimas. Policija mano, kad ji tikriausiai norėjo mane apvogti, o tada nusprendė apsigyventi sandėliuke“, – „Youtube“ platformoje rašė Cummingsas.

Parengta pagal užsienio spaudą

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite