Notice: Undefined index: etapliusAdmin in /home/alfa/subdomains/etaplius/straipsnisDESKTOP.php on line 3
ETAPLIUS - Šokėjai J. Venckus ir M. Klupšaitė pasaulio žaidynėse užėmė 11-ąją vietą
Sportas2017 m. Liepos 30 d. 08:18

Šokėjai J. Venckus ir M. Klupšaitė pasaulio žaidynėse užėmė 11-ąją vietą

10640

Vroclave (Lenkija) vykstančių pasaulio sporto žaidynių Lotynų Amerikos šokių varžybose šeštadienį lietuviai Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė užėmė 11-ąją vietą.

Lietuvos duetas pirmajame etape buvo 11-as ir dėl patekimo į pusfinalį turėjo kovoti paguodos turnyre. Jame mūsiškiai užėmė pirmąją vietą ir pateko į pusfinalį, kuriame dalyvavo 12 porų.

Pusfinalyje J. Venckus ir M. Klupšaitė užėmė 11-ąją poziciją ir baigė savo pasirodymą. Į finalą pateko šešios poros.

Žaidynių čempionais tapo Moldovos atstovai Gabrielė Gofredo (Gabriele Goffredo) bei Ana Matus (Anna Matus).

Šiose varžybose dalyvavo 23 poros. Dalyviams teko atlikti pasirodymus sambos, ča ča ča, rumbos, pasodoblio ir džaivo šokiuose.

Pasaulio žaidynės - daugiašakės sporto varžybos, kurios skirtos sporto šakoms ar jų rungtims, nepatekusioms į olimpinę programą, jas organizuoja Tarptautinė pasaulio žaidynių asociacija (IWAG).

Dešimt dienų vyksiančiame renginyje Vroclave varžosi apie 3,5 tūkst. sportininkų iš daugiau nei 100 šalių. Lietuvos atstovai šiemet dalyvavo tik sportinių šokių varžybose. Kaip jau skelbta, lietuviai Evaldas Sodeika bei Ieva Žukauskaitė klasikinių šokių varžybose iškovojo bronzos medalius. Pasaulio žaidynių sportinių šokių varžybose leidžiamas dalyvauti tiek mėgėjams, tiek profesionalams.