Šiauliuose duris atvėrė pirmasis RENTWAY nuomos padalinys.
Angle down Atgal

Sodo ir daržo įrangos nuomai – 25 proc. nuolaida

Šiauliuose duris atvėrė pirmasis RENTWAY nuomos padalinys. Apie platų nuomojamos įrangos pasirinkimą ir įmonės išskirtinumą pasakoja RENTWAY pardavimų vadovas Šiaurės Lietuvos regione Donatas Staškas:

– Gegužės 4-ąją duris atvėrė Šiaulių nuomos padalinys. Klientams pristatėme ir pasiūlėme išbandyti DEWALT akumuliatorinius, elektrinius įrankius, naujus YANMAR mini ekskavatorius.

Be pristatomos naujos DEWALT ir YANMAR technikos, RENTWAY nuomos padalinys gali pasigirti ir kitais, savo srities lyderiais pripažintais gamintojais: STIHL, VIKING, FESTOOL, HUSQVARNA, ATLAS COPCO, BOBCAT, BOMAG ir kt. Tikime, jog su nauja ir pripažintų gamintojų technika mūsų klientai galės darbus atlikti saugiai ir efektyviai. Daugiau informacijos www.rentway.pro.

Didžiuojamės, turėdami platų įrankių nuomos asortimentą. Nuomojamos technikos produktų grupes sudaro: elektriniai, akumuliatoriniai, benzininiai įrankiai lauko ir vidaus darbams, sodo technika, pastoliai ir aliuminiai bokšteliai, žirkliniai ir alkūniniai keltuvai, kasimo, tankinimo ir kėlimo sunkioji technika. Šaltuoju metų sezonu pasiūlysime šildymo įrangą. Esant poreikiui, padedame klientams suorganizuoti transportą įrangai pervežti, sumontuoti fasadinius pastolius, operatoriaus paslaugas darbui su kasimo, krovimo technika, taip pat siūlome įrangos draudimą nuo nelaimingų atsitikimų.

Įrangą nuomojame ne tik juridiniams, bet ir fiziniams asmenims. Klientams negailime patarimų, stengiamės išsiaiškinti, kokius darbus klientas planuoja dirbti, kad galėtume pateikti tinkamiausią įrangą konkrečiam darbui atlikti. RENTWAY dirbantys specialistai nėra naujokai nuomos srityje – išmanome savo darbą. Klientai, atvykę į RENTWAY nuomos padalinį, visuomet gali pasivaišinti nemokamu kavos puodeliu.

Šiuo metu sodo ir daržo įrangai taikome 25 proc. nuolaidą. Juk pavasaris – pats darbymetis, gražinant ir kuriant savo aplinką.

RENTWAY Šiaulių nuomos padalinys

Daubos g. 4A, Šiauliai

Darbo laikas

I–V 07:30–17:00

Tel. 8 694 94 183

www.rentway.pro

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite