Angle down Atgal

Socialiniuose tinkluose plinta kraupi scena: grupė jaunuolių be gailesčio spardo ant žemės gulinčius vyrus

Socialiniuose tinkluose plinta kraupus vaizdo įrašas, kuriame grupė jaunuolių spardo ant žemės gulinčius beginklius vyrus. Plūsdamiesi rusiškais keiksmažodžiais ir smūgiuodami kojomis jaunuoliai surengė tikrą Linčo teismą, kurio aukomis tapo du vyrai, kurie, kaip matyti iš vaizdo įrašo, net nesipriešina.

Antradienį socialiniuose tinkluose paplitęs vaizdo įrašas sulaukė didelio visuomenės pasipiktinimo. Pasipylė komentarai, kuriuose ne tik smerkiamas žiaurus jaunuolių elgesys, bet ir prašoma policijos išsiaiškinti įvykio aplinkybes.

Vaizdo įraše užfiksuota, kaip grupė jaunuolių be gailesčio spardo ant žemės gulinčius du vyrus. Spiriama ten, kur papuola – į pilvo, veido sritį.  Vienas jaunuolių įnirtingai spardo gulinčiojo veidą, pasipila kraujas. Dėl gausybės keiksmažodžių sunku suprasti, kodėl kilo konfliktas. Bet panašu, kad šitaip jaunuoliai keršija arba suveda sąskaitas. 

Etaplius.lt žiniomis kol kas nėra aišku, kur šis incidentas įvyko. Apie vaizdo įrašą jau informuota ir policija, kuri ir aiškinasi įvykio aplinkybes.

Bus papildyta.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite