Angle down Atgal

Smurto protrūkiai laiptinėje ir gatvėje

Policija pradėjo ikiteisminius tyrimus dėl sveikatos sutrikdymo ir turto sugadinimo.

64 metų marijampolietis policijai parnešė, kad jį užpuolė ir sumušė namo, esančio Vytauto gatvėje, laiptinėje. Anot nukentėjusiojo, įvykus konfliktui du iš matymo pažįstami 33 ir 37 metų vyrai jam sudavė daug smūgių į įvairias kūno vietas. Sumuštas marijampolietis buvo blaivus. Įtariamieji sulaikyti.

Ketvirtadienį dvidešimtmetis marijampolietis su dviem draugais, iš kurių vienas nepilnametis, automobiliu ,,VW Golf“ nuvažiavo į prekybos centro aikštelę Vytauto gatvėje ir ten stoviniavo. Dvidešimtmečio teigimu, apie 22 val. į aikštelę atvažiavo nepažįstami asmenys. Tarp jų kilo konfliktas. Vienas iš atvykėlių tyčia apgadino jo motinai priklausantį automobilį, įspyrė į veidą jo septyniolikmečiam draugui. Kumščiu į veidą smogė ir jam.

Įtariamasis 21 metų marijampolietis sulaikytas.

Tą pačią dieną gautas kito dvidešimtmečio marijampoliečio pareiškimas, kad išvakarėse, apie 23.30 val., Marijampolėje, einantį nuo Šaulių gatvės pėsčiųjų tilto link, per Marijampolės žydų senąsias kapines, jį užpuolė trys nepažįstami asmenys. Užpuolikai dvidešimtmetį sumušė, pagrobė mobilųjį telefoną ,,Iphone XS“, piniginę su 70 eurų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite