Angle down Atgal

Smūgis iš dangaus

"Istorinis snygis!", - trimituoja mūsų sinoptikai,  perėmę pavojaus ragą iš Amerikos kolegų. O mes ir be prognozių matome nepaliaujamai krentantį sniegą: nepravažiuojami keliai, išgriuvę medžiai, nuo kelio nulėkusios mašinos, nutrūkę elektros laidai, be elektros 21 tūkst. vartotojų. Tai tik pradžia. Pūga nesiliaus iki draugiško Mėnulio su Neptūno aspekto  (treč. 08:57 h). 

Kas gi "kaltas"? -  Urano kvadratas į Saulę  (tikslus aspektas šnd 14:48). Paprastai tariant - įtampa, iškrova ir netikėtumai iš dangaus. 

Tokiomis dienomis (+/- 2d. nuo aspekto) padaugėja audrų, pūgų, liūčių, aviakatastrofų, elektros avarijų ir gedimų, interneto trukdžių.
Todėl apsišarvuokite kantrybe, jei dirbate online, telefonu, administruojate portalus, svetaines, serverius,  būkite atidūs su el. duomenimis, prisijungimais  (galimi įsilaužimai ir vagystės), darykite kopijas. Ir su visais el. prietaisais (telefonais, kompiuteriais, televizoriais, net el. lemputėmis). Padidinta rizika IT, elektros, interneto, televizijos, žiniasklaidos, lazerių, signalizacjos, viešųjų ryšių, telekomunikacijų ir pan. darbuotojams. Lauke saugokitės krentančių varveklių, nuo sniego apsunkusių ir lūžtančių medžių šakų.

Astromedicina šį aspektą priskiria padidėjusiai širdies  infarkto, taip pat insulto rizikai. Todėl neignoruokite tachikardijos, šokinėjančio kraujosopūdžio signalų. Kadangi Vandenis, kuriame dabar yra Saulė, atsako ir už visas IT sistemas organizme, tai pażeidžiama ir kraujotaka, ir limfotaka, ir nervų sistema.  Skirkite dėmesio savo širdžiai ir "širdukams", t.y. mylimiems asmenims ( tėvui, vyrui, vaikams), ypač pirmos dekados Vandeniai, Jaučiai, Liūtai ir Skorpionai. 

Sociume tokie Urano "smūgiai" į Saulę pasireiškia, kaip žymių asmenų, vadovų netikėta mirtis, atsistatydinimas ar nuvertimas ir demaskavimas. ( Šįsyk nevardinsiu pvz.). Kadangi Saulė Vandenyje, tai galimi konfliktai kolektyvuose, tarp  bendraminčių ( pažiūrėsime, ar nebus partijų ir koalicijų skilimų) ir draugų. Ypač dėl jaunimo, marginalų, mažumų, taip pat IT, viešos komunikacijos, žiniasklaidos klausimų. ( Renku info publikacijai apie partnerystės įstatymą, aišku, tik astrologiniu!, o ne politiniu ar moraliniu rakursu. Jei bus įdomu ir aktualu, komentuokite, paprognozuosiu raidą). 

Negana to, Urano ir Saulės kvadratas su trenksmu kone atkartoja Urano ir Marso susijungimo  ( kuris vis dar veikia!) nuotaikas pasaulyje: 180 asmenų sulaikyta per ugninius protestus prieš karantino suvaržymus Olandijoje, o Indijoje žemdirbių protestai ( apie juos jau minėjau prieš savaitę) įgavo ten  neregėtą mąstą: šnd protestantų žemės ūkio technika įveikė policijos barikadas ir nepaisant ašarinių dujų užkardos šturmavo istorinio XVI a. Raudonojo forto sienas Delyje!!! ( Nieko neprimena?!). 

Yra ir teigiama šio aspekto pusė - kaip žaibas  iš giedro dangaus kai kam trenks geniali mintis: kai kas ras netikėtą išeitį ar sprendimą savo situacijai, o kai kas "susapnuos Mendelejavo lentelę", ar kaip obuolys  į galvą stuktels " žemės traukos dėsnis". Bus gausybė atradimų ir išradimų, apie kuriuos sužinosime šiemet (sritis ir variantus jau yra įvardiję futuristai). Deja, blogos naujienos keliauja greitai, o gerų -  tenka laukti.

Pvz., aš šį aspektą jau patyriau: norėčiau pasigirti kokia genialia idėja. Deja. "Trumpą sujungimą" ir stresą patyriau, kai valant gartraukį, matyt, užkliudžiau, o gal ir padrėko ir pradėjo virš galvos traškėti, smilkti ir smirdėti apšvietimo lemputės laidai. 

Tegu sninga ❄ mums į patalus saldūs sapnai. Jei neišeina Urano pažaboti, galima paversti jį siautulingu šou .

Trečiadienis skirtas padarinių šalinimui ir atokvėpiui prieš riaumojančią Liūto pilnatį ketvirtadienį, kai netrūks deginančių aistrų, finansinio ir seksualinio azarto bei agresijos ir didingų galingų vadovų didingų mostų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite