Angle down Atgal

Smagiam vasaros vakarui su draugais – kubilas ir pirtis

Kai norisi smagiai praleisti laiką su draugais – puikus pasirinkimas kubilas ir pirtis. Ne tik atsipalaiduosite ir pasilsėsite, bet ir gerai praleisti laiką. O geriausia tai, kad ši pramoga tinka bet kokiu metų laiku.

 

Trainiskis.lt siūlo išbandyti mobilų kubilą ir pirtį ant ratų, todėl šias pramogas galite gauti į savo norimą vietą. Galite pasimėgauti pirtimi ar kubilu savo nuosavame namo kieme, stovyklavietėje ar prie jums patinkančio ežero kranto. Trainiskis.lt komanda pasirūpins, kad šios pramogos pasiektų jūsų norimą vietą bet kurioje Aukštaitijos vietoje.


 

@Trainiskis
@Trainiskis

Kubilas – ne tik poilsiui, bet ir sveikatai

Daugybė žmonių mėgsta vandens pramogas, kurios yra ne tik geras laiko praleidimo būdas, puikus pasirinkimas poilsiui, bet ir yra labai naudingos sveikatai. Viena iš tokių pramogų yra maudynės karštame kubile. Jei pirtyje jums būna „per karšta“, tai ši alternatyva yra skirta kaip tik jums.

Tikriausiai nustebsite, tačiau maudynės kubile teikia labai panašią naudą kaip ir pirtis: atsiveria kūno poros, organizmas išvalomas nuo toksinų, o oda tampa skaistesnė. Jei kaitinsitės kubile žiema, dėl temperatūrų skirtumo jūsų kraujagyslės stiprės, aktyvės kraujotaka, o organai bus geriau aprūpinami deguonimi.

Vasara – pramogų metais, kai norisi mėgautis kiekviena akimirka ir kuo dažniau leisti laiką gamtoje. Atvėsus vėlai vakare, su draugų kompanija, kubile galima smagiai praleisti laiką ir mėgautis ilga vasaros naktimi.

Kokį kubilą rinktis?

Kaitinimasis kubile jau tampa įvairių švenčių dalimi. Daugeliui yra sunkiai įsivaizduojamas pasisėdėjimas sodyboje su draugais be karšto kubilo. Todėl 

neturintys nuosavo kubilo renkasi mobilaus kubilo nuomą. Tai yra puikus pasirinkimas, kadangi kaina yra tikrai nedidelė, o mobilų kubilą Trainiskis.lt komanda, gali pristatyti į bet kurią pasirinktą vietą Aukštaitijoje. Mėgautis karšto kubilo malonumais galite šalia ežero ar tiesiog savo kieme.

Trainiskis.lt siūlo įvairius mobilius kubilus. Pavyzdžiui, galite rinktis mobilų kubilą su LED apšvietimu ar su sūkurinės vonios funkcija, kuri turi daug skirtingų programų. Šios papildomos funkcijos leidžia dar labiau atsipalaiduoti ir pasinerti į karšto vandens teikiamus malonumus.

@Trainiskis
@Trainiskis

Sekmadienio rytas su pirtimi ant ežero kranto – realybė

Lietuvoje, pirmajame tūkstantmetyje, pirtis buvo įprastas statinys, o naujos sodybos statyba prasidėdavo būtent nuo pirties. Pirtis buvo labai vertinama ir gerbiama, čia lietuviai gydydavosi, moterys gimdydavo, karštu garu naikindavo parazitus iš drabužių ar patalynės.

Šiomis dienomis pirtis dažniausiai naudojama pramogai ir poilsiui. Pirtis tampa vis labiau geidžiama pramoga, tačiau ne visi gali sau leisti įsirengti nuosavą pirtį, todėl tampa populiaru pirties ant ratų nuoma.

Dažniausiai neturintys nuosavos pirties renkasi pirties ant ratų nuomą, kadangi tai yra geriausias sprendimas norintiems pasilepinti jos teikiamais malonumais.

Pirtyje viskas daroma labai palengva, todėl kūno malonumais reikėtų leisti sau mėgautis net kelias valandas. Kaitinimosi ir atsivėsinimo metu kūne vykstantys procesai veikia visą organizmą. Priplūstantis kraujas bei aukšta temperatūra labai teigiamai veikia raumenis, juos atpalaiduoja bei suaktyvina gijimo procesus.

Trainiskis.lt siūlo pirties ant ratų malonumais mėgautis visoje Aukštaitijoje, tai reiškia, kad ilgai svajotas sekmadienis pirtyje ant ežero kranto gali tapti realybe. Pirties ant ratų nuoma yra nuostabus pasirinkimas norintiems retkarčiais pasimėgauti pirties teikiamais malonumais, paįvairinti organizuojamą vakarėlį ar atsipalaiduoti po plaukimo baidarėmis arba valtimi.


Kontaktai

Nerijus – +370 621 12075

Tomas – +370 629 28203

Rašykite laiškus el. paštu NerijusGrusnius@gmail.com

 

Remiamas turinys 


 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite