Angle down Atgal

Slovėnijoje jauna moteris nuteista už tai, kad nusipjovė plaštaką dėl draudimo išmokos

Slovėnijoje teismas 22 metų moteriai skyrė dvejų metų laisvės atėmimo bausmę, pripažinęs ją kalta dėl mėginimo apgaulės būdu gauti draudimo išmoką už nupjautą plaštaką.

Tuo tarpu nuteistosios 30 metų partneriui, apkaltintam draugės kurstymu imtis apgaulės, Liublianos apygardos teismas penktadienį skyrė trejų metų laisvės atėmimo bausmę, pranešė šalies naujienų agentūra STA.

Šeštadienį dar nebuvo žinoma, ar savo kaltės nepripažinusi pora apskųs nuosprendį.

Nuteistoji Julija Adlešič buvo sulaikyta praėjusių metų pradžioje už tai, kad, kaip įtariama, diskiniu pjūklu tyčia nusipjovė plaštaką, kad gautų beveik 400 000 eurų draudimo kompensaciją.

Manoma, kad moteris kartu su kitais trimis asmenimis suplanavo įvykį šių metų pradžioje netrukus po to, kai grupė pasirašė gyvybės ir traumų draudimo sutartis su penkiomis skirtingomis draudimo kompanijomis.

Policijos duomenimis, moteris tikėjosi gauti apie 380 000 eurų kompensaciją ir maždaug 3 000 eurų mėnesines išmokas visą gyvenimą.

Policija pranešė, kad įtariamieji tyčia paliko plaštaką, nepaimdami jos į ligoninę, tikėdamasi gauti tris kartus didesnę kompensaciją už nepataisomą negalią, atsiradusią, pasak nukentėjusiosios, dėl nelaimingo atsitikimo.

Visgi pareigūnai spėjo laiku surasti plaštaką, o sostinės Liublianos ligoninės gydytojai sugebėjo ją prisiūti.

Vidutinės mėnesinės grynosios pajamos Slovėnijoje siekia apie 1 000 eurų.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite