Angle down Atgal

Slidžiuose keliuose – daugiau avarijų

Šią savaitę stipriau pasnigus ir pašalus nuošalesni, mažiau važinėjami keliai, gatvės padengti ledu. Slidu, kasdien registruojama po kelis techninius įvykius.

Ypač avarijų daug buvo trečiadienį.

Kazlų Rūdos savivaldybės Kvietiškio kaime ankstų rytą nuo kelio nuvažiavo ir ant šono nuvirto mikroautobusas.

Kazlų Rūdoje, Vytauto gatvėje, prasilenkiant dviem automobiliams, „Volvo“ vairuotojas, siekdamas išvengti susidūrimo, nuvažiavo nuo kelio. Dar po kelių valandų kitas vairuotojas, nesuvaldęs automobilio, atsitrenkė į stulpą.

Gyventojai pranešė, kad Marijampolėje, Pavasario gatvėje, važiavęs automobilis atsitrenkė į namo tvorą ir nuvažiavo. Liudvinavo miestelyje gyventojas informavo, kad Vytauto gatvėje 8 apie 21.40 val. nežinomas automobilis atsitrenkė į šalikelėje stovėjusį jo „Opel“ markės automobilį ir jį apgadino.

Ketvirtadienį, apie 17.15 val., Šunskų seniūnijoje, apie 100 metrų už Gustabūdžio kaimo link Marijampolės važiavęs automobilis partrenkė į kelią išbėgusią stirną. Avariją matė pro šalį važiavęs vairuotojas. Automobilis nuvažiavo, leisgyvė stirna liko gulėti ant kelio. Gyvūnu pasirūpino į eismo įvykio vietą atvykęs girininkas.

 

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite