Angle down Atgal

Neįtikėtinas įžūlumas: slaugė pavogė mirusios pacientės pinigus

Birminghamo ligoninėje mirus Covid-19 sirgusiai moteriai, ją prižiūrėjusi slaugytoja pasinaudojo velionės banko kortele.

Nusikaltimas įvykdytas šių metų sausio 24-ąją Heartlands ligoninėje, pranešė West Midlands regiono policija. Anot jos, tą dieną Anapilin iškeliavo čia gydyta 83 metų moteris, kuri sirgo koronaviruso sukelta liga.

Pacientės palatoje dirbusi slaugė Ayesha Basharat (23 m.) paėmė mirusios moters banko kortelę, pritaikytą bekontakčiams atsiskaitymams, ir pasinaudojusi ja, nusipirko užkandžių iš ligoninėje esančio automato.

Pirmą kartą ji tai padarė praėjus 17 minučių po pacientės mirties užregistravimo, o vėliau kartojo apsipirkimus – iš viso tai padarė 6 kartus.

Kaskart ji pirko 1 svaro sterlingų vertės užkandžių, svetima kortele slaugė bandė pasinaudoti ir grįžusi į darbą sausio 28-ąją, tačiau nesėkmingai – tada ir paaiškėjo jos nešvarūs darbai: sulaikymo metu moteris su savimi turėjo kortelę.

Įtariamoji teisinosi, kad kortelę rado ir supainiojo ją su saviške, nors kortelės yra skirtingų spalvų. Be to, ji pažeidė ligoninės taisykles, kurios nurodo kaip darbuotojai privalo elgtis su pamestais pacientų dauktais.

Birminghamo Karūnos teismas Ayeshai Basharat skyrė 5 mėnesių laisvės atėmimo bausmę, kurią atidėjo pusantrų metų laikotarpiui.

AnglijaToday

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite