Angle down Atgal

Slapti moterų lūkesčiai miegamajame

Seksas iš tiesų galėtų būti gražiausias dalykas pasaulyje, bet, kaip rodo apklausos, dauguma moterų yra nepatenkintos savo lytiniu gyvenimu. Iš vyro pusės joms trūksta švelnumo, supratimo ir kūrybiškumo. Ką vyrams derėtų daryti kitaip, kad jų moterys galėtų pasijusti laimingos lovoje?

Ko trokšta moterys?

Ne kiekvienas meilės žaidimas turi prilygti Holivudo filmų scenoms, tą reikia įsisąmoninti kiekvienam. Tačiau , pagal moterų vertinimus, vyrai per mažai stengiasi įsijausti į savo partnerę ir suprasti ją, kai abu meilės akto dalyviai turėtų pajusti erotinį pasitenkinimą. Ar dėlto kaltas grynas egoizmas? Gali būti. Tačiau dažnai už to slypi ir savotiškas vyro nepasitikėjimas savimi bei nesugebėjimas suprasti, kas patinka partnerei lovoje, o kas ne.

Nesusikalbėjimas ar nekalbėjimas?

Dabar peršasi paprastas receptas: surasti bendrą vardiklį. Kalbėtis apie tai! Deja, kai pokalbis paliečia seksualinius poreikius, abi lytys netenka žado. O juk net tos poros, kurios daugelyje gyvenimo sričių nuostabiai sutaria, gali turėti labai skirtingų seksualinių pomėgių. Blogiausiu atveju šia tema tylima daugybę metų ar net visą gyvenimą, ignoruojami kito norai. Pasekmė: šalia gyvena du nepatenkinti žmonės, kurie iš tikrųjų nori tik vieno – jausmingų lytinių santykių.

Išsiaiškinkite kito pomėgius

Turbūt niekam nepatiks būti kritikuojamam dėl savo seksualinių sugebėjimų. Tokie pokalbiai paprastai išsirutulioja į tikrą žodžių mūšį („Tu neatsižvelgi į mane!“), kurių pabaigoje abu partneriai jaučiasi sugniuždyti. Tokie dalykai gali paveikti neigiamai ir sustiprinti abiejų „frontų“ priešiškumą. Nė vienas partneris negali atspėti kito lovos pomėgių ir fantazijų, tačiau mėginimas juos išsiaiškinti, gali būti gera pradžia.

Praturtinkite meilės gyvenimą

Dažniau paklauskite savęs: „Ar galėčiau jai padovanoti daugiau švelnumo ir glamonių? Ar ji norėtų išbandyti naują pozą? Kaip galėčiau jai žavingai papasakoti apie savo erotines fantazijas?“ Jei sugebėsite švelniai, kantriai ir išmoningai išdėstyti savo poreikius ir gerbti partnerės jausmus, tai tikrai praturtinsite meilės gyvenimą ir visai be gluminančių pokalbių. Vyras neturi jokiu būdu pasirodyti besąs nekantrus ar net versti partnerę daryti tai, ko ji nenori, nes tada rezultatas bus priešingas.

Moteris turėtų įkvėpti drąsos vyrui

Visaverčiame lytiniame gyvenime visada dalyvauja du. Todėl ir moterys turi stengtis jautriai elgtis su savo mylimuoju. Padrąsinti jį, atvirai pasakyti ar parodyti, kas tikrai patinka . Pademonstruokite pačios daugiau kūrybingumo ir aistros miegamajame. Tai įkvėps vyrą ir paskatins jį labiau pasistengti.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite