Angle down Atgal

Masiniame sekso vakarėlyje mirė vyras

Šalia Londono Heathrow oro uosto esančiame privačiame klube, kuris save pristato kaip „suaugusiųjų žaidimų ir nuotykių aikštelė“, mirė vyras. Paaiškėjo, kad jo gyvybė užgeso slaptame masinio sekso vakarėlyje, rašo „Mirror“.

Nelaimė įvyko rugpjūčio 16 d. apie 21 val. vakaro, tačiau privatus klubas iki šiol liko uždarytas.

Šaltiniai naujienų portalui „The Sun“ pasakojo, kad auka po vandeniu praleido apie 30-40 sekundžių, kol buvo pastebėta, kad jis nebeišnyra. Likę vakarėlio dalyviai smagiai leido laiką, kol išgirdo, kad apytikriai aštuoni žmonės suskubo iš baseino traukti sąmonę praradusį vyrą.

Ištraukus 50-metį perkopusį vyrą, vieni bandė jį gaivinti atlikdami dirbtinį kvėpavimą ir širdies masažą, kiti tuo tarpu jau kvietė greitąją pagalbą.

Deja, atvykę medikai vyrui padėti nebegalėjo. Čia pat konstatuota ir jo mirtis. Įvykio aplinkybes toliau aiškinasi pareigūnai.

Neslepiama, kad visi vakarėlio dalyviai buvo nuogi ir bet kada pasiruošę seksualiniams nuotykiams.

Privatus klubas viešai skelbia, kad jame susirinkę žmonės gali atsipalaiduoti ir pamiršti išorinį pasaulį. Įėjimo į sekso vakarėlius kaina – 50 svarų sterlingų. Klubas taip pat save pristato kaip didžiausią laisvalaikio ir atsipalaidavimo vietą Jungtinėje Karalystėje, kur žmonės gali nevaržyti savęs.

Anglija Today

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite