Angle down Atgal

Skyrybų dramą išgyvenanti M. Šedžiuvienė laiko veltui neleidžia – pristato naują duetą su A. Janoniu (FOTO)

Grupės „O.M.G“ narė Monika Šedžiuvienė ir atlikėjas Audrius Janonis susibūrė į muzikinį duetą. Televizijos projekte susipažinę dainininkai netrukus pristatys savo pirmą autorinę dainą „Širdy tyla“, o kol kas dalinasi bendros fotosesijos rezultatais. „Nuotraukos puikiai atspindi būsimos dainos nuotaiką – tai bus lyriškas, rudenio orui puikiai tinkantis kūrinys apie meilės pabaigą ir išsiskyrimą“, – pasakoja M. Šedžiuvienė.

Televizijos šou susipažinę ir žinomiausius lietuviškus kūrinius atlikę dainininkai Monika Šedžiuvienė bei Audrius Janonis tęsia kūrybinę draugystę ir toliau. „Laidoje mes neturėjome nuolatinio scenos partnerio, o kiekvieną kartą dainą atlikome vis su kitu, - prisiminimais dalinasi žinoma moteris. – Kažkaip susidainavome su Audriumi, tad nusprendėme kartu įrašyti tik mums skirtą dainą.“

Ir nors pirmoji muzikinio dueto daina gerbėjams bus pristatyta tik kitą savaitę, atlikėjai jau turėjo progos ją išbandyti savo koncertuose. „Pirmą kartą girdimą dainą klausytojai priėmė labai šiltai. Nekantraujame, kol kūrinį galės išgirsti ir įvertinti dar daugiau žmonių“, - džiaugsmo neslepia dainininkas Audrius Janonis. Debiutinės dueto dainos „Širdy tyla“ premjera – jau spalio 24-ąją.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite