Angle down Atgal

Skyrybas išgyvenančių Skaisgirių atostogos pakurstė kalbas: jie vėl kartu?

Šį pavasarį viena žaviausių pramogų pasaulio porų, prodiuserių kompanijos „Videometra“ savininkas ir buvęs krepšininkas Rolandas Skaisgirys bei modelis ir tos pačios įmonės viešųjų ryšių atstovė Vaida Skaisgirė, pranešė apie sprendimą pasukti skirtingais keliais.

Visgi panašu, kad Vaidos ir Rolando istorija tuo nesibaigia. Prieš kurį laiką sutuoktiniai užminė mįslę apie atnaujintus santykius – visa šeima išvyko ilsėtis į Mykonos salą.

Tiesa, tai nėra pirma bendra sutuoktinių kelionė po viešo pareiškimo apie skyrybas. Prieš kurį laiką Skaisgiriai buvo išvykę į Bilundo miestą. Danijoje pramogavę sutuoktiniai nevengė dalytis atostogų kadrais.

„Turime naują augintinį“, – tą kartą rašė Vaida, papublikavusi nuotrauką, kurioje ji pozavo su sūnumi ir milžinišku pliušiniu žaislu.

Tąkart nuotrauka iš Bilundo pasidalijo ir R. Skaisgirys. Vyras po nuotrauka brūkštelėjo šmaikščia žinutę: „Kas laimėjo, o kam nešioti“, – apie šeimos laimėtą pliušinį žaislą juokavo jis.

Šie kadrai, be jokios abejonės, tik dar labiau paaštrino kalbas apie bandymus išsaugoti santuoką.

Kalbos apie žinomos poros skyrybas pasklido dar 2017 m., kai pora pirmą kartą prabilo, kad gyvena atskirai.

Alfa.lt primena, kad pora susituokė 2013 m. Barbadose. Vestuves jiedu surengė užsienyje, nes norėjo privatumo. R. Skaisgiriui tai – antroji santuoka, o V. Skaisgirė ištekėjo pirmąkart.

Jie augina sūnelį Atą, gimusį 2013 m.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite