„Skycop“ krepšininkai išlygino LKL ketvirtfinalio serijos rezultatą

Reporteris Inga Etaplius žurnalistas

Lietuvos vyrų krepšinio lygos (LKL) ketvirtfinalio antrosiose rungtynėse penktadienį Prienų „Skycop“ (7-oji vieta reguliariajame sezone) ekipa namuose 94:85 (33:22, 18:36, 16:13, 27:14) nugalėjo Klaipėdos „Neptūno“ (2) komandą ir išlygino serijos iki dviejų pergalių rezultatą 1-1.

Prienų ekipa įspūdingai pradėjo rungtynes ir pirmajame kėlinyje įgijo 15 taškų pranašumą (33:18). Antrajame kėlinyje iniciatyvą jau visiškai perėmė svečiai, kurie įpusėjus mačui jau pirmavo 58:51. 26-ąją min. „Neptūnas“ įgijo 12 taškų persvarą (67:55), bet vėliau vėl aukštesnę pavarę įjungė „Skycop“ krepšininkai. Po Darjušo Lavrinovičiaus dvitaškio ketvirtojo kėlinio pradžioje, šeimininkai išsiveržė į priekį 72:71.

Likus žaisti kiek daugiau nei 3 min., Žygimanto Janavičiaus ir D. Lavrinovičiaus vedami šeimininkai įgijo 8 taškų pranašumą (84:76) ir per likusį mačo laiką išsaugojo palankų rezultatą.

Nugalėtojams 20 taškų pelnė Žygimantas Janavičius, 19 - Darjušas Lavrinovičius, po 15 - Martynas Gecevičius ir Mindaugas Lukauskis, 13 - Arnas Labuckas, 10 - Gintaras Leonavičius.

Klaipėdos ekipoje 14 taškų surinko Tomas Delininkaitis, 13 - Paulius Dambrauskas, 12 - Laimonas Kisielius, 11 - Jerai'us Grantas.

Prienų klubas pataikė 25 dvitaškius iš 31 (80 proc.).

Tai buvo pirmoji „Skycop“ pergalė prieš „Neptūną“ per aštuonis šio sezono tarpusavio susitikimus.

Lemiamos trečiosios serijos rungtynės bus žaidžiamos sekmadienį Klaipėdoje.