Skuodo rajono moksleiviams policija organizavo sporto varžybas

Klaipėda
Klaipėdos AVPK nuotr.
Reporteris Lina Etaplius žurnalistas

Skuodo rajono policijos komisariatas su Skuodo rajono savivaldybės Sporto centru bei Šveitimo skyriumi organizavo moksleivių 7-9 ir 10-12 klasių sporto varžybas ,,Jėga, valia, ištvermė“. Į varžybas atvyko per 50 dalyvių iš viso rajono ugdymo įstaigų. Dalyviai varžėsi virvės traukimo, kybojimo ant skersinio ir rankų lenkimo rungtyse. Kiekvienoje komandoje galėjo dalyvauti po keturis berniukus ir mergaites.

Varžybos vyko labai įtemptai, nugalėtojai buvo aiškinamiesi net po papildomų rungčių, tad susumavus visas rungtis tarp 7-9 klasių nugalėtoja tapo Barstyčių pagrindinės mokyklos komanda . Antrąja liko Mosėdžio gimnazija, trečiąja Skuodo Pranciškaus Žadeikio gimnazijos komanda.

Tarp 10-12 klasių moksleivių nugalėtoja pripažinta Mosėdžio gimnazija, antrąją vietą iškovojo Ylakių gimnazija, treti liko Skuodo kaimo verslų, amatų ir paslaugų mokyklos auklėtiniai.

Vyko ir asmeninės ,,Stipriausios rankelės“ varžybos. Dalyviai viena ranka kėlė specialius, nepatogiai paimamus svorius nuo žemės. Tarp merginų nugalėtoja tapo Justė Giedraitė iš Skuodo Pranciškaus Žadeikio gimnazijos, vaikinų tarpe nugalėjo Ylakių gimnazistas Tadas Bučkus.

Visiems dalyviams jų vadovams ir teisėjams buvo įteiktos Skuodo rajono policijos komisariato viršininko padėkos, o prizininkai buvo apdovanoti taurėmis ir medaliais.

Skuodo rajono policijos komisariato viršininkas Alfonsas Meškys padėkojo dalyviams, kurie myli sportą, jų vadovams, teisėjams. Paklausus jaunuolių, ar jiems reikalingos tokios varžybos, vienbalsiai buvo pritarta, kad reikalingos, todėl ir kitais metais minint Policijos dieną jos planuojamos.