Angle down Atgal

Skuodo pirminės sveikatos priežiūros centre įvyko civilinės saugos pratybos

2019 m. lapkričio 27 d. Skuodo pirminės sveikatos priežiūros centre (toliau – Skuodo PSPC) vykdytos civilinės saugos pratybos, kurių metų inscenizavus gaisrą buvo evakuota apie 50 darbuotojų ir įstaigoje buvusių žmonių.

Stebėta, kaip Skuodo PSPC personalas ir lankytojai bus informuojami apie įvykį ir kaip greta esančios įstaigos bus perspėjamos apie kilusį gaisrą, kaip greitai ir pro kur žmonės paliks pastatą, kokioje vietoje bus būriuojamasi išėjus iš pastato.

Skuodo PSPC personalas ir gyventojai įspėti nepertraukiamai skambančiu pavojaus signalu, darbuotojai rūpinosi, kad kiekvienas įstaigoje esantis žmogus saugiai paliktų pastatą, apie gaisrą operatyviai pranešta Skuodo greitosios medicinos pagalbos stočiai. Išėjus iš pastato, žiūrėta, ar visų skyrių darbuotojai yra, jų teirautasi, ar pastate neliko žmonių. Darbuotojai ir žmonės informuoti, kaip jie turėtų elgtis laukiant žinių iš gaisro vietos.

Specialistai, stebėję pratybas, pateikė rekomendacijų. Tikimasi, kad į jas bus atsižvelgta.

Šiomis pratybomis siekta efektyviai stiprinti civilinės saugos parengtį, tobulinti evakuacijos organizavimą bei veiksmų koordinavimą Skuodo PSPC.

Pratybas stebėjo ir inicijavo Savivaldybės administracijos vyriausioji specialistė, atsakinga už civilinę saugą rajone, Edita Jautakienė, Klaipėdos APGV Skuodo priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyresnioji inspektorė Dainora Naujokienė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite