Angle down Atgal

„Skubėk lėtai“ arba kaip dabar važiuojama senuoju viaduku

Senojo viaduko riteriai arba kaip sunku laikytis taisyklių. Taip eismo situaciją, apie kurią rašo, pavadino Etaplius.lt skaitytojas.

„Jei gyveni centre, o dirbi Pramonės gatvėje - kaip grįžti namo? Logiška, per senąjį viaduką. Visą savaitę, kai tik „atsigulė“ vamzdis vidury viaduko, nieko negalvodamas šaudavau kaire juosta iki viaduko vidurio, o ten jau loterija - arba spėji įsmukti į tarpelį, arba „naglai“ prašaisi į dešinę juostą - reikia juk kažkaip duobę apvažiuot. O užvakar padariau eksperimentą: ties „Jozita“ atsistojau į eilę dešinėje juostoje. Veiksmas vyko apie 16.45 val. Spėkit, kiek laiko užtruko pervažiuot viaduką? Teisingai - 12 minučių. Daugybė „riterių“ šovė kaire juosta pro šalį, prie duobės įlįsdami į dešinę juostą. Jie gudresni. Jų viaduko įveikimo laikas - apie 2 minutes (laiką skaičiuojant nuo „Jozitos“).

Skaičiavau kaire juosta važiuojančias mašinas - nuo degalinės iki posūkio už surūdijusio pastato pro šalį pralėkė 144 mašinos. Iš jų - vienas autobusas, du taksi, vienas saugos tarnybos automobilis. Visi kiti - „nežinantys“, spėju, apie juostos uždarymą vidury viaduko. Koks moralas? - namo nuo vakar važiuoju naujuoju viaduku, nebenoriu savo karmos gadinti dešinėje kantriai stovinčių siunčiamais prakeiksmais“.

Galbūt ir Jūs susiduriate su panašiomis problemomis, o gal pastebėjote kokį kitą įdomų dalyką, kuriuo norėtumėte pasidalinti? Nufotografuokite ir atsiųskite portalui nuotraukas su pastebėjimu el. paštu redakcija@etaplius.lt arba socialiniame tinkle "Facebook" ir jos pasirodys naujoje Etaplius.lt rubrikoje "Be komentaro!".

comment Skaitytojų komentarai (6)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite