Angle down Atgal

Skrebiškių kaimo kultūros darbuotoja apdovanota už savanoriškus darbus

Vasario 5 dieną Papilio seniūnijos Skrebiškių kaimo kultūros darbuotoja, aktyvi visuomenininkė Marytė Undzėnienė šventė savo jubiliejinę sukaktį. Šia proga M. Undzėnienę aplankė Savivaldybės mero pavaduotoja Astra Korsakienė, Papilio seniūnas Renas Čygas.

Astra Korsakienė padėkojo M. Undzėnienei už puikias iniciatyvas ir savanorišką darbą vardan savo kaimo istorijos, kultūros ir įteikė Savivaldybės mero padėkos raštą už ilgametį krašto tradicijų puoselėjimą, entuziazmą, kūrybiškumą bei geranoriškas iniciatyvas.

Renas Čygas pasidžiaugė, kad Skrebiškių kaime turi puikią atramą: Marytė kartu su kaimo žmonėmis daro didžiulius darbus, rengia įspūdingas šventes, stengiasi į visus sumanymus įtraukti jaunus kaimo žmones.

M. Undzėnienė padėkojo už sveikinimus ir pirmiausia pasidžiaugė savo pagalbininkais, kurie prisideda prie visų idėjų, kartu siekia, kad būtų išsaugota Skrebiškių kaimo istorija, užfiksuoti žmonių darbai, kad Skrebiškių šiandiena būtų kuo turtingesnė, laisvalaikis – prasmingesnis. M. Undzėnienė papasakojo apie naujus sumanymus, pakvietė aplankyti kaimo žmonių rūpesčiu sutvarkytą koplyčią, ypač – įspūdingus rūsius, iš kurių talkininkai išvalė statybos atliekas ir šiukšles. M. Undzėnienė papasakojo apie kitus darbus, kuriuos atliko kartu su geranoriškais Skrebiškių žmonėmis, džiaugėsi, kad Papilio seniūnijos darbuotojai pritaria jų ketinimams ir padeda atlikti darbus.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite