Angle down Atgal

Skirsnemuniškiai kviečia į talentų vakarą „Rudens dovana“

Ruduo – tai laikas, kai, atsikvėpus po darbų, galima apmąstyti, ką nuveikėme per vasarą, o ilgi vakarai tarytum sutverti tam, kad susitiktume su kaimynais, dalintumės su jais šiluma, sukauptomis gėrybėmis ir viskuo, ką turime geriausia...

Kaip tik todėl Jurbarko kultūros centro Skirsnemunės skyriaus kultūrinės veiklos organizatorė Edita Riaukienė nusprendė šį rudenį visus skirsnemuniškius, esamus ir buvusius, sukviesti į pirmąjį Skirsnemunės talentų vakarą „Rudens dovana“.

Tikra šio kaimo gyventoja, kurios ištisos protėvių kartos įsikūrusios Skirsnemunėje, Edita kultūrinės veiklos organizatore dirba dar tik nepilnus metus, tačiau jau spėjo savajam kraštui padovanoti daug gražių renginių. Labai smagu, sako Edita, kad ją palaiko ir prie renginių organizavimo prisideda visi: ir Skirsnemunės kaimo bendruomenė, ir Jurgio Baltrušaičio pagrindinė mokykla, ir biblioteka, ir Skirsnemunės seniūnija.

Edita Riaukienė
Edita Riaukienė

Nuo mažens pažinodama savojo kaimo gyventojus, Edita visada stebėdavosi išskirtiniais jų gebėjimais, puikiais darbais, kuriuos geba sukurti kone kiekvienas skirsnemuniškis. Nuo seno manoma, kad talentingi tai tik tie žmonės, kurie geba gražiai groti, dainuoti, piešti ar kurti eiles... Betgi talentų būna visokiausių: argi iškepti ypatingą pyragą, kokio niekas kitas negali, nėra talentas, argi ne talentas sukurti nuostabaus grožio puokštę, numegzti gražias riešines, užauginti savo darže neregėtą daržovę...

Į Skirsnemunės talentų vakarą kviečiami visi: ir tie, kurie nori parodyti savo talentą, ir tie, kurie nori tiesiog gerai praleisti rudens vakarą: pasižiūrėti į kitų sukurtus darbus, pasiklausyti muzikos, poezijos ir pasidžiaugti savo kaimynais.

Spalio 19 d. 17 val. visus visus kviečiame į Jurbarko kultūros centro Skirsnemunės skyriuje vyksiantį Skirsnemunės talentų vakarą „Rudens dovana“!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite