Angle down Atgal

Skirsnemunės miestelio šventės sūkuryje: baikeriai, kinologai ir...

Kaip ir kasmet, kiekvieną rugpjūtį Skirsnemunės miestelio gyventojus draugėn suburia Šv. Baltramiejaus atlaidai. Tradiciškai vykstantis renginys tuo pačiu yra ir miestelio šventė. Šiemet ši šventė įvyko kiek anksčiau, nei visada – rugpjūčio 18 d., tačiau ji buvo kaip visad linksma ir įdomi, siūlanti daugybę pramogų skirsnemuniškiams ir miestelio svečiams.

Sekmadienio rytą Skirsnemunės miestelio, Pilies I ir Molynės kaimų gyventojus pažadino motociklų griausmas: pasikinkę „plieninius žirgus“, vietos baikeriai, lydimi lietuvaičių, mojančių saulėgrąžų žiedais, važinėdami miestelio gatvėmis kvietė gyventojus į kasmetinę šventę.

Šventė pradėta Skirsnemunės Šv. Jurgio bažnyčioje, kurioje aukotos Šv. Mišios, giedant bažnyčios chorui. Jose dalyvavo ir vyskupas Algirdas Jurevičius, kuris laimindamas jaunimą suteikė jiems sutvirtinimo sakramentą. Į miestelį atvykę svečiai iš kitų Lietuvos vietovių džiaugėsi galėdami širdimi prisiliesti prie vyskupo ir priimti jo palaiminimą.

Dieną miestelio stadione vyko futbolo varžybos Lietuvos Respublikos Seimo nario Ričardo Juškos taurei laimėti, dziudo klubo „Sfinksas“ programa, kinologo pasirodymai. Skirsnemunės biblioteka vaikams buvo paruošusi edukaciją, kurioje gamino popierines gėles ir jomis puošė Skirsnemunės miestelį, bei tapė ant akmenukų.

Daugiau apie Skirsnemunės miestelio šventę skaitykite penktadienio laikraštyje!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite