Angle down Atgal

Prie Žaliakalnio vandens rezervuaro stovinčios „Vandens nešėjos“ vėl čiurlena fontanėlis

Po beveik dvidešimties metų pertraukos, prie Žaliakalnio vandens rezervuaro 1939 m. skulptoriaus B. Pundziaus sukurtos ,,Vandens nešėjos" vėl atgaivintas fontanėlis.

Prie monumentalios, valstietiškos ir savo dydžiu įspūdingos skulptūros čiurlenantis vanduo buvo pačio autoriaus B. Pundziaus idėja. Pasak ilgamečio bendrovės ,,Kauno vandenys" darbuotojo Gedimino Jono Lašo, įmonei nusprendus prisidėti prie Kauno miesto gimtadienio renginių, sumanyta atgaivinti ir čiurlenančio fontanėlio idėją.

Minint miesto gimtadienį bendrovės ,,Kauno vandenys" vadovai mielai pritarė, kad šia proga įmonės kiemelyje Gegužės 23 d. nuo 17 val. vyktų ir Kauno miesto simfoninio orkestro pasirodymas. Pusvalandį truksiančiame koncerte bus atliekami W. A. Mocarto kūriniai kvartetui - fleitai, smuikui, altui ir violančelei. Unikalaus Vienos klasiko kūrinius atliks - Aušra Lukoševičiūtė (fleita), Darius Krapikas (smuikas), Rūta Balniūtė-Stasiulevičienė (altas), Virginijus Tamulis (violančelė). Šis koncertas tai yra ir tęstinė projekto ,,kultūra į kiemus" dalis.

Besitęsiant su karantinu susijusiems ribojimas, norintys patekti į bendrovės ,,Kaunovandenys" kiemelį – Aukštaičių g. 43, turi registruotis.

Nuoroda į registraciją:

https://forms.gle/NvKVKwDphTQ9sXfUA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite