Angle down Atgal

Skiepytis be išankstinės registracijos Alytuje kviečiami senjorai ir asmenys, kuriems nustatytas nuolatinės slaugos poreikis

Balandžio 28 d. 65 metų amžiaus ir vyresni senjorai be išankstinės registracijos Skiepijimo centre galės pasiskiepyti „Pfizer“ vakcina, o balandžio 29 d. tai galės padaryti  asmenys, kuriems nustatytas nesavarankiškumo lygis ir nuolatinės slaugos poreikis arba nuolatinės priežiūros I lygio poreikis, didelių ar vidutinių specialiųjų poreikių lygis ir sunkius ligonius namuose slaugantys tėvai, įtėviai ar globėjai. 

Norintys pasiskiepyti senjorai ar sunkius ligonius slaugantys asmenys šią dieną nuo 8 val. iki 15 val. turės atvykti į Alytaus sporto ir rekreacijos centre įkurtą Skiepijimo centrą ir skiepo laukti „gyvoje“ eilėje.

Alytaus miesto senjorai skiepytis be išankstinės registracijos kviečiami jau antrą kartą. „Prieš keletą savaičių garbaus amžiaus alytiškius pakvietėme skiepytis be išankstinės registracijos. Tuomet senjorų aktyvumas ir noras pasiskiepyti pranoko lūkesčius. Planavome paskiepyti 500 senjorų, tačiau į Skiepijimo centrą atvykus didesniam skaičiui garbaus amžiaus alytiškių, nenorėjome jų nuvilti ir atšildę daugiau vakcinų paskiepijome net 618 senjorų. Kviečiu garbaus amžiaus alytiškius ir ateinantį trečiadienį pasinaudoti galimybe ir atvykti pasiskiepyti, juk skiepas – galimybė grįžti į  ankstesnį, visavertį gyvenimą, susitikti su artimaisiais, tiesiogiai bendrauti su kaimynais ar bendraamžiais,“ – skiepytis senjorus kviečia Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė.

Balandžio 29 d. Skiepijimo centre  nuo 8 val. be išankstinės registracijos laukiami asmenys, kuriems Lietuvos Respublikos teisės aktų, reglamentuojančių socialinių paslaugų valdymą, skyrimą ir teikimą bei neįgaliųjų socialinę integraciją, nustatyta tvarka yra nustatytas nesavarankiškumo lygis ir nuolatinės slaugos poreikis arba nuolatinės priežiūros I lygio poreikis, didelių ar vidutinių specialiųjų poreikių lygis, juos slaugantys šeimos nariai, asmenys, kuriems teismas paskyrė namuose slaugyti sunkiai sergantį asmenį; vaikus iki 18 metų, kuriems nustatytas nesavarankiškumo lygis ir sunkus ar vidutinis neįgalumo lygis, prižiūrintys tėvai (įtėviai) ar globėjai; Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2020-12-23 įsakymo Nr. V-3006 „Dėl skiepijimo valstybės biudžeto lėšomis įsigyjama COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcina prioritetinių asmenų grupių nustatymo“ 1.1.4 papunktyje nurodytomis ligomis sergančius vaikus prižiūrintys tėvai (įtėviai) ar globėjai.

Balandžio 28 ir 29 d. senjorams ir sunkiai sergantiems asmenims paskiepyti bus skirta po 585 “Prizer” vakcinos.

Komunikacijos skyriaus informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite