Angle down Atgal

Skiepų baimė drasko Lietuvą. Kodėl Vudis – griežtai prieš, o Stano visų maldauja skiepytis?

Šį vakarą 19.30 val. LNK eteryje startuoja jubiliejinis, jau 10-tasis, „KK2 penktadienio“ sezonas. Tačiau švęsti nėra kada, nes Lietuvoje – vos ne karo stovis. Šalį drasko skiepų baimė ir diskusijos, kaip nuo pirmadienio gyvens tie, kas neturi galimybių paso.

Daugybėje renginių ir koncertų dalyvaujantis dainininkas Arvydas Martinėnas-Vudis bus atviras – jis iki šiol yra nepasiskiepijęs ir neplanuoja. „Draudimas ir gąsdinimai manyje tik sustiprina tą pasirinkimą“. Dainininkas neslėps, kad tokią nuomonę suformavo asmeninės patirtys: pasiskiepijęs nuo gripo jis sunkiai susirgo, po skiepo komplikacijų kilo ir jo sūnui. Todėl antrojo sūnaus Vudis neskiepijo ir neplanuoja to daryti.

Skiepytis nesiruošia ir boksininkė Karina Kazarian, kuri tiki, kad „skiepai – tai eksperimentas žmonių sąskaita. Labai norėčiau sutikti žmogų, su juo pasibučiuoti ir susirgti ta liga“. Per visus karantinus taksi vairuotoja dirbusi moteris tikina prisiklausiusi baisių istorijų apie komplikacijas, kurias patiria paskiepytieji.

Tuo metu Stano – šimtu procentų už skiepus. „Įsigilinkit, pasidomėkit, nebijokit tų visų internetinių nesąmonių. Aš asmeniškai su medicina esu susidūręs prieš 4-erius metus turėdamas onkologinę ligą ir tik mokslas, medicina mane ištraukė. Nereikia tikėti šarlatanais, pseudomokslu, kuris dabar sklinda iš visur“. Stano pritars ir Seimo narys Aurelijus Veryga, ir Paulius Saudargas, ne vieną mėnesį savanoriavęs Covid-19 ligonių reanimacijoje ir matęs daug tragiškų istorijų.

„KK2 penktadienio“ žiūrovai išvys ir įdomų eksperimentą apie galimybių paso naudą: specialusis korespondentas Arnas Švilpauskas išbandė, ar į kavines galima patekti su kolegos ar net kolegės galimybių pasu. Rezultatas – stulbinantis.

Karšta diskusija apie tai, kaip gyvensime nuo pirmadienio, – jau šį vakarą 19.30 „KK2 penktadienyje“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite