Angle down Atgal

Skiepijimo loterijos prizai – pirmiesiems 40 laimingųjų

Birželio mėnesio pradžioje Marijampolės savivaldybė paskelbė originalią akciją ­ – pasiskiepijusių vakcinavimo centre laukia įvairios Marijampolės savivaldybės administracijos, miesto įstaigų ir įmonių įsteigtos dovanos.

Nuo birželio 7-osios savivaldybės gyventojai ar savivaldybėje dirbantys asmenys, atvykę pasiskiepyti, turėjo užpildyti loterijos bilietą, nurodyti jame prašomus duomenis ir įmesti jį į loterijos dėžę. Pirmosios savaitės laimingieji buvo ištraukti šeštadienį (birželio 12 d.). Beveik visiems 40 laimingųjų laimėtos dovanos jau yra perduotos.

Pasak Marijampolės savivaldybės mero patarėjos, vakcinavimo koordinatorės  Agnės Pavelčikienės, labai svarbu, kad visos amžiaus grupės, kuo daugiau marijampoliečių turėtų galimybes pasiskiepyti ir pagaliau jaustis saugūs ir dėl savęs, ir dėl savo artimųjų gerovės.

„Paskelbus apie vakcinacijos pradžią, buvo daug smalsių ir susidomėjusių žvilgsnių, galbūt net įtarių, tačiau bėgant laikui, kai atsirado vis daugiau patikrintos ir oficialios informacijos, didėjo pasiskiepijusių žmonių skaičius – nepatiklumas ir nepasitikėjimas vakcinomis nyko. Žmonės tvarkingai laukė skiepo eilės, kol Vyriausybė dar labiau pažemins prioritetinę kartelę, todėl kai kuriems teko laukti išties ilgokai. Būtent šiuos žmones ir norime paskatinti. Paskatinti skiepytis ir kartu sudalyvauti loterijoje, kuri suteikia galimybę laimėti puikių prizų“, – pasakoja A. Pavelčikienė.

O dovanų tikrai gausu ir jos įvairios: skrydžiai karšto oro balionu, apžvalginiai skrydžiai lėktuvu, pramogos vandens batutų parke, apsipirkimo prekybos centre čekiai, masažai, automobilių plovyklos čekiai, žūklės parduotuvės čekiai, bilietai į kino filmus, abonementai į viso sezono futbolo varžybas, rankšluosčiai, pieno produkcijos dovanų krepšeliai, dėžės ledų, kuprinės, dovanų čekiai pietums ar vakarienei, laikraščio prenumeratos bei namų gamybos saldėsiai. Šias dovanas įsteigė Marijampolės savivaldybės administracija, UAB „Juodeliai“, UAB „Mantinga“, UAB CIE LT Forge, UAB „Marijampolės pieno konservai“, „H2Auto“, Marijampolės „Spindulio“ kino teatras, UAB „SDG“, UAB „SDG kodas“, UAB „ICECO ledai“, futbolo klubas „Sūduva“, Ilonos Krasauskienės namų kepyklėlė, laikraštis „Suvalkietis“.

Planuojama, kad akcija bus tęsiama visą birželio mėnesį, laimėtojai bus traukiami kiekvienos savaitės pabaigoje. Paskutinę loterijos savaitę iš visų dalyvavusiųjų bus traukiamas vienas laimingasis, kuriam bus įteiktas pagrindinis rėmėjų prizas – elektrinis paspirtukas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite