Angle down Atgal

Skelbiamas gyventojų priėmimo tvarkaraštis Kaišiadorių rajone

Rugsėjo mėnesio pradžioje Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariato viršininkas Jurgis Ostomeckas inicijavo susitikimą su Kaišiadorių rajono savivaldybės meru Vyteniu Tomkumi, administracijos direktoriumi  Mindaugu Nasevičiumi, administracijos direktoriaus pavaduotoju Voldemaru Maziliausku, seniūnais ir su kitais suinteresuotais asmenimis. Komisariato viršininkas su susirinkusiais aptarė kaimo vietovių saugumo problematiką ir veiklos pokyčius rajone, pristatė du galimus taikyti gyventojų aptarnavimo modelius.

Pirmasis galimas modelis – kuomet pareigūnai iš anksto nustatytu laiku bus nustatytu ir paskelbtu laiku bus seniūnijos patalpose ir aptarnaus atvykstančius žmones. Antrasis – aktyvus gyventojų aptarnavimo modelis, kuomet pareigūnai iš anksto nustatytu ir paskelbtu laiku dirba ne seniūnijos patalpose, o seniūnijoje, kur užtikrina viešąją tvarką, lanko nepilnamečių ir jaunimo susibūrimo vietas, švietimo ir ugdymo įstaigas, prekybos vietas, tikrina šalia besiburiuojančius nuolatinius klientus, galimas nelegalios prekybos vietas, kitus rizikos židinius, užsiima prevencine veikla, pagal galimybes, užtikrina eismo saugumą. Tačiau jei į seniūniją atvyksta žmogus, kuris pageidauja gyvai susitikti su pareigūnu, susisiekus su pareigūnu jis atvyksta pasikalbėti.
Susitikime dalyvavusiems seniūnams patiko pokyčiai policijos veikloje, nuspręsta, kad  Kaišiadorių rajono seniūnijoms tinkamesnis yra antrasis modelis, aktyvusis policijos pareigūnų darbo pobūdis.  
Skelbiame informaciją apie gyventojų priėmimo laiką seniūnijų teritorijose.
    Policijos pareigūnai gyventojus priima:
    Žiežmarių apylinkės seniūnijos: antradieniais, nuo 10.00 val. iki 12.00 val.;
    Palomenės seniūnijos: antradieniais, nuo 14.00 val. iki 16.00 val.;
    Nemaitonių seniūnijoje: antradieniais, nuo 10. 00 val. iki 12.00 val.;
    Kruonio seniūnijoje: antradieniais, nuo 14.00 val. iki 16.00 val.;
     Rumšiškių seniūnijos: ketvirtadieniais, nuo 10.00 val. iki 12.00 val.;
    Pravieniškių seniūnijos: ketvirtadieniais, nuo 13.00 val. iki 15.00 val.;
    Žaslių seniūnijos: ketvirtadieniais, nuo 10.00 val. iki 12.00 val.;
    Paparčių seniūnijos: ketvirtadieniais, 13.00 val. iki 15.00 val.
    
Ateityje planuojama sukurti virtualių pokalbių grupes populiariose pokalbių programėlėse (Viber, WhatsApp, Messenger ar pan.), kuriose bus sujungti savivaldos atstovai, aktyvūs kaimiškųjų vietovių seniūnijų gyventojai. Ten jie galės keistis informacija, aptarti kitus svarbiausius saugumo klausimus.
Tikimasi, kad numatomi policijos veiksmai sustiprins kaimiškų vietovių gyventojų saugumą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite