Angle down Atgal

Skautai mokslo metus užbaigė ,,RAUDONOJOJE VARNOJE“

Šios kelionės laukėme su nekantrumu ir didžiuliu noru. Nuvykus į linksmąsias karines pratybas, ,,Raudonoji varna“, miške mus pasitiko „Karinių miško pajėgų štabo“ karininkai. Majoras Skausmas pravedė rikiuotę, visus aprengė karinėmis aprangomis, užmaskavo veidus, paaiškino kaip atlikinėti užduotis, paskirstė į būrius, išdalino žemėlapius, kompasus ir linksmosios karinės pratybos prasidėjo!

Reikėjo įveikti penkis karinius ruožus: minų lauką, šaudymo taiklumą, saugų balionų ieškojimą keturračiais, sužeistojo gelbėjimą. Paskutiniame poste vėl susitiko abu būriai. Prie laužo buvo paskelbti rezultatai, valgoma kareiviška košė, geriama arbata. Ir, žinoma, – fotosesija. Puiki nuotaika, grynas oras ir gerų emocijų puokštė mus lydėjo visą dieną. Grįžtant dar aplankėme kraštotyros muziejų Žemaitijoje – Didįjį Baublį. Jei tikėti senųjų žemaičių pasakojimais, kitados ąžuolų viršūnėmis buvę galima nueiti nuo Skaudvilės iki Šilalės. Iš visų ąžuolų ypač išsiskyręs vienas, vadinamas Baubliu, ir savo storumu, ir šakų bei šaknų platumu.

Pavargę fiziškai, bet praturtėję istorinėmis ir karinėmis žiniomis, grįžome namo. Dabar lauksime liepos mėnesio, nes vyksime į Klaipėdos krašto skautų stovyklą.

Skautų vadovė Violeta Stonienė
Nuotraukos mokytojos Dainoros Grevienės

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite