Angle down Atgal

Skandalinga byla: šokėjas A. Kandelis sumušė merginą ir grasino susidoroti

Garsus šokėjas, pramogų pasaulio atstovas Andrius Kandelis prisivirė košės – vyrui tenka aiškintis teisme dėl galimai sumuštos ir grasinimų susidoroti sulaukusios merginos, dirbusios jo šokių studijoje. Tačiau A. Kandelio advokatas teigia, kad per konfliktą nukentėjo ir pats šokėjas bei jo mama, o pats šokėjas po teismo posėdžio teigė nepakėlęs nė rankos.

Pirmadienio popietę buvęs daugkartinis šokių čempionas sutiko Vilniaus miesto apylinkės teisme, kur nagrinėjama jam iškelta byla dėl nežymaus sveikatos sutrikdymo ir grasinimo susidoroti. Tačiau bylos nagrinėjimas nebuvo vykęs – kadangi pasikeitė teisėja, kuriai buvo paskirta ši byla, naujai bylą gavusi teisėja Inga Štuopienė net nespėjo susipažinti su bylos medžiaga.

A. Kandeliui teks pasiaiškinti dėl praėjusį rugpjūtį jam priklausančioje šokių studijoje „Kandela“ kilusio incidento, kai nukentėjusiąja pripažinta Viktorija (merginos prašymu jos pavardės neviešiname – Alfa.lt), kaip nustatė tyrėjai, kilusio konflikto metu buvo jėga išvaryta iš patalpų, A. Kandelis grasino su ja susidoroti.

Prie šios bylos teismas grįš tik vasario 19 d., tačiau A. Kandelis jau dabar nori, kad nutikusi istorija nebūtų plačiai viešinama – jo gynėjas, advokatas Karolis Rugys išreiškė prašymą teismui, kad byla būtų nagrinėjama uždaruose posėdžiuose.

„Bus nagrinėjami klausimai apie proceso dalyvių asmeninį gyvenimą. Įvykis įvyko komercinėse patalpose, dėl piniginių reikalų“, – sakė K. Rugys, anot kurio, byloje bus kalbama tiek apie komercines paslaptis, tiek apie jo kliento sveikatos būklę.

Advokatas taip pat teigė, jog šioje istorijoje vyksta dar vienas ikiteisminis tyrimas, kurioje šios istorijos dalyviai yra susikeitę vaidmenimis – Viktorijai tenka aiškintis dėl galimo smurto prieš A. Kandelį ir jo motiną.

Pats šokėjas po nenusisekusio teismo posėdžio nebuvo kalbus – anot jo, viską išsiaškins teismas. Tačiau A. Kandelis tvirtino, kad kaltinamas be pagrindo ir merginos nemušė. „Ne, tikrai. Ranka net nebuvo pakelta“, – sakė į kaltinamųjų suolą sėdęs šokėjas.

Užtat nukentėjusiąja pripažinta Viktorija, nors ir sulaukė advokato paraginimo per daug nešnekėti, buvo atvira. „Aš labai tikiuosi, kad kitas teismas bus atviras, kad kiti žmonės pamatytų, kaip gali negražiai elgtis vyras. Prieš mane dar nekėlė nė vienas vyras rankos. Žmogus yra tiesiog peržengęs visas ribas ir praradęs bet kokią sąžinę.

Dabar, po šito įvykio, bijau net pažiūrėti į šokių pusę – bijau trenere dirbti, į varžybas nuvažiuoti“, – sakė mergina.

Anot nukentėjusiosios, A. Kandelis kadaise buvo jos šokių mokytojas, su kuriuo keliai vėl suvedė prieš kurį laiką, kai buvęs sportinių šokių mokytojas paprašė pagalbos. „Jis visąlaik prašė pagalbos, ne aš norėjau pas jį dirbti – turiu savo verslą. Matyt, buvo nostalgija šokiams“, – tikino mergina.

Viktorija A. Kandelio šokių studijoje dirbo pusmetį, tačiau santykiai su pačiu vadovu buvo įtempti – A. Kandelis nenorėjo jos tinkamai įdarbinti, alga vėluodavo, o paskutinius kelis mėnesius išvis jos negavo. „Jis nemokėdavo algos, buvo skolingas man asmeniškai, – sakė Viktorija. – Arba šiandien išvažiavęs, arba negali, arba dar kažkas. Jis visąlaik kažkur išvyksta, nuo kažko slepiasi. Galvojau, gal jis keičiasi. Norėjau padėti, bet gavosi, kaip gavosi. “

Galų gale įvyko konfliktas, kurio metu A. Kandelis panaudojo smurtą prieš buvusią savo mokinę. Pasak Viktorijos, konfliktas įvyko rugpjūčio pabaigoje, prieš pat naujuosius mokslo metus. „Jis norėjo surinkti naują grupę vaikų, buvo trenerių susirinkimas, vaikų. Pasakiau, kad nenoriu daugiau turėti reikalų su tokiu žmogumi ir noriu išeiti iš jo studijos, dėl to ir kilo tas konfliktas. Jis užpuolė ir išmetė iš salės. Griebė už kaklo ir išstūmė. Stūmė mane į sieną, atsitrenkiau galvą. Šiek tiek sužalojo kaklą“, – pasakojo mergina.

Anot nukentėjusiosios, A. Kandelis svaidėsi grasinimais ir keiksmažodžiais, žadėjo ją užmušti, o kai mergina išėjo ir lauke laukė pareigūnų, rėkavo pro langą: paskambinsiu savo draugams, su draugais leisime tave ratu.

Pasak Viktorijos, visa tai matė liudininkai, o atvykus policijai A. Kandelis net nenorėjo sėstis į automobilį – pareigūnams prašymą teko pakartoti kelis kartus.

Studijoje taip pat buvo likę asmeniniai merginos daiktai – šokių suknelės – kurių A. Kandelis esą neleido pasiimti. Pastaruosius daiktus vėliau merginai išnešė kitas asmuo.

Viktorija taip pat teigė, kad su neva nukentėjusia A. Kandelio mama neturėjo jokio kontakto – pastaroji moteris taip pat buvo šokių studijoje konflikto metu, tačiau su ja mergina nekonfliktavo.

„Tuo metu, kai Andrius tempė mane iš salės rėkdamas, kad nieko nemokės ir tu nieko nepasiimsi, sakiau, kad kvieskit policiją, realiai visi tai matė. Tuo momentu mama kažkur sėdėjo“, – pasakojo nukentėjusioji.

Į nelinksmą istoriją įsivėlusi mergina negailėjo karčių žodžių teisiamajam. „Verslas visiškai nesiseka, nes jis yra nepareigingas – gali nežinia kur prapulti, leidžia sau rūkyti salėje, prie vaikų. Norėčiau, kad žinotų ir tėvai, kad pas tokį žmogų vaikų negalima leisti – jis yra agresyvus“, – teigė Viktorija, kuriai už darbą A. Kandelis liko skolingas apie 600 eurų.

„Jo parodymai yra melagingi, turėtų atsiprašyti ir manęs, ir mano tėvų. Andrius neturėdavo sąžinės – galėdavo mano tėvui skambinti ir prašyti, kad užmokėtų į priekį. Jis labai norėjo gerai gyventi ir tai darė“, – pasakojo mergina.

Nukentėjusioji neslėpė norinti, kad A. Kandeliui iškelta byla būtų nagrinėjama viešai, o liudytojai papasakotų apie garsaus šokėjo elgesį ir būdą. „Skaitau, kad sąžinės pas jį nėra jokios. Aš izoliuočiau tokį žmogų“, – karčių žodžių buvusiam šokių mokytojui negailėjo Viktorija.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite